News

Chceš vyhrat rucne napsany text od Tokio Hotel?

12. prosince 2014 v 20:03 | Posted by BillundTom


Samozrejme ze chcete! Jsou od Hlavního zpevaka Billa Kaulitze z Nového Singu "Love who loves u back".


Nyni, chcete vyhrat tyto rucne psané texty? Tady je to, co musis udelat...

1. Postupujte podleMetroLyrics,tokiohotel,decodeltd na Twitteru

2. Zaslete tweetu, ktery obsahuje hashtag #LWLYBhandwrittenlyrics, klikytokiohotel,decodeltd aMetroLyrics, s bitly odkazem na tento prispevek ziskate vstup do souteze Priklad tweet: "Chci vyhrat #LWLYBhandwrittenlyrics ztokiohotel,decodeltd aMetroLyrics "

Poznamka: pouze jeden tweet na uzivatele. Tweeting vicekrat muze mit za nasledek vylouceni.

Zdroj : Metrolyrics.com

Tokio-Hotel-Násilník se udal na policii!

29. července 2009 v 15:05 | Posted by BillundTom


Brutální útok na Tokio-Hotel-bubeníka Gustava (20) na jedné magdeburské diskotéce - teď se hlavní viník udal policii.

Včera v 11:29 hod se přiznal Nexhat T. (29) policii: "Ano, Gustava jsem krvelačně udeřil. Jsem ten, který byl svědky identifikován na záznamovém videu."

BILD se setkal s Nexhatem T. v Magdeburgu. Nervózně ukazuje obvaz na pravé ruce: "Devět stehů, všechny musely být sešity. Mám hrozné bolesti."

Potom vypráví svou verzi činu, který se stal v noci: "Byl jsem úplně opilý. Pil jsem hodně vodky s Red Bullem." Kolem 4 hodiny všechno začalo. Nejdříve, podle Nexhata rvačka, do které byl jeho bratr zapletený. "Tomu, který stál uprostřed v kšiltovce jsem plesknul. Byl nejmenší, měl ale největší pusu."

Co Nexhat T. pravděpodobně netušil: Ten "nejmenší" byl Gustav, bubeník Tokio Hotel! "Nevěděl jsem, že je tak slavný. Jeho kapelu také neznám."

Nexhat T. pokračuje: "Najednou jsem viděl, jak můj bratr leží na zemi. Gustav mi chtěl dát pěstí. V ruce jsem měl mou sklenici a chtěl jsem se bránit, v afektu jsem mu ji otloukl o hlavu. Byla to jedna sklenice a ne jak říká Gustav, dvě láhve piva." Díky úderu se sklenice rozbila a pořezala útočníkovi ruku.

A jak vůbec došlo ke rvačce?

Nexhat T.: Můj bratr tady byl v doprovodu jedné blondýnky. Gustav ji stále balil. Můj bratr se mu jenom vysmíval. Potom to vyústilo v boj.

Kosovský Albánec s povolením pobytu žije již 7 let v Německu, je rozvedený a má jednoho syna (téměř 2 roky). Pracuje jako pomocník v kuchyni v jedné magdeburské restauraci.

Nexhat T.: "Teď mám velký strach, že ztratím práci. Musím přece živit moji rodinu."

Gustavovi se omluvit nechce - jenom majiteli klubu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Informace k akustickému vystoupení

26. července 2009 v 20:31 | Posted by BillundTom
Je to ojedinělé: Tokio Hotel se hláší konečně zpátky - s jejich dlouho očekávaným třetím studiovým album HUMANOID stejně tak s exkluzivním akustickým hudebním zážitkem. A ty máš šanci být u toho!

Ještě předtím, než budou Bill, Tom, Gustav a Georg zase stát na podiu, zahrají 27.srpna v Kolíně ojedinělý akustický set. Tokio Hotel budou pro vás LIVE vystupovat se svými minulými hity, stejně tak se žhavě novým SINGLEM! Na konec na vás ještě čeká exkluzivní autogramiáda.

Lístky na koncert se nadají koupit - exkluzivně je vylosujeme na nokia.de 350 x 2

Bolestné 5000 Euro od Toma Kaultize

26. července 2009 v 20:29 | Posted by BillundTom
Nová zlost pro Tokio Hotel!

Před okresním soudem v Hamburgu je kytarista Tom Kaulitz (19) zažalován na nejméně 5000 Euro bolestné. Tokio Hotel star měla v dubnu tohoto roku uhodit na čerpací stanici v Hamburgu Franouzsku Perrine D. (21), protože se cítil obtěžován.

Na policii žena vypověděla, že byla Kaulitzem udeřena do obličeje. Potom spadla na zem. Kaulitz jí nadále bil.

Podle dopisu žalobce, Tom Kaulitz agresivně vypěnil a vybouchl. Také když už měla žena těžké zranění, bez zastavení do ní plnou silou mlátil.

Oběť utrpěla podle lékařské zprávy roztrhnutí ušního bubínku, zranění na oku, pohmožděniny na ruce a ramenu.

Její právník Burkhard Benecken: "Taky slavné hvězdy by se takové vykolejení nemělo stát. Bylo to brutální, ale zdá se, že žalované straně nebylo doteď nutné, omluvit se."

Perrine D. chce bolestné darovat na neziskové organizace. U státního zastupitelství v Hamburgu běží proti Tomovi Kaulitzovi ve stejné věci vyšetřovací řízení za nebezpečné zranění na těle.

Z blogu jedné z Afgánek

28. dubna 2009 v 21:50 | Posted by BillundTom
1. v hlavním článku

"Musím se Vám smát, nemáte o tom ani představu, ale můj právník ano. Snažte se v životě něco naučit. Jsou tu opravdoví lidé a opravdová práva. Mějte hezký den."

HyperLink

2. v komentářích

"Stále neví, že jsem to já, i když se snaží o můj pád. Já vždycky vyhrávám."

"Jo, říkám to zas a znovu, maličcí Tom a Bill mě nebyli schopní poznat, vždycky vyhrávám."

HyperLink

Na podporu stahujte "Ich bin da"

28. dubna 2009 v 21:48 | Posted by BillundTomVzhledem k tomu, že informace, které dostáváme případu mezi stalkers a skupiny občanů (normálních fanoušku) si myslí, že potřebujete pro jednou velkou demonstrací lásky od opravdových fanoušků.

Vždycky jsme tu pro ně, když Bill byl nemocný... A přes to všechno co se stalo za ty roky.

Takže tady je myšlenka ,vznikla ve francouzských fórum THSekunde (http://tokiohotelsekunde.forumandco.com/). Domnívám se, že většina z Fan akcí není vidět (bohužel), někdy dokonce i ze strany fanoušků. Takže jsme se rozhodli uspořádat hlavní světovou fan akci, ze všech zemí na podporu Tokio Hotel (celé kapele, a to nejen Tomovi).

Chceme udělat velký "Download Day" na píseň "Ich bin da" (nebo "By your side") Cílem tohoto tahu je přivést píseň na číslo jedna všech světových seznamech! Pokud se vám to podaří, bude ihned vědět, proč je písnička co je tu po dobu 2 let (jeden v některých zemích), je náhle # 1?
Vyberte "Ich bin da" s dopisem.
Chceme, aby tato akce se konala ve všech lokalitách stejný den: 16. května na iTunes.

Všichni víme, že atmosféra je velmi chladná mezi fanoušky na celém světě, je skvělá příležitost to změnit a ukázat všem, že jsme jednotní hudbou.

Díky za pomoc na podporu našich kluků. Jedná se o globální představu, tak neváhejte inzerovat všude.
Oficiální fanclubs Chorvatsko, Švýcarsko, Estonsko, Belgie, Itálie, Francie a USA jsou si vědomi tohoto projektu jsme se čekalo na odpočinek.

Máte-li jakékoli dotazy, udělat thsekunde@hotmail.fr Více info THAmerica.

Cena mládeže pro dvojčata z TH

28. dubna 2009 v 21:26 | Posted by BillundTom
Tokio Hotel dvojčata, Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi byli vyznamenáni za jejich "vzorný školní výkon" cenou pro mládež, která se učí pomocí internetu.

Vedle jejich kariéry jako muzikanti, dělali oba přes internet ukončení její reálné školy a absolovali ho "s vanikajícími známkami", řekl spolkový ministr školství. Cena studia "DistancE-Learning" je každoročně zapůjčena nejúspěšnějším internetovým absolventům.

New álbum TH

28. dubna 2009 v 20:06 | Posted by BillundTom
Take a breath, because this is a novelty that has just emerged: the new album from Tokio Hotel will be launched on June 14! Although the name is not yet known, we know that it is putting the final touches to this work, a study in Los Angeles. Meanwhile, brothers Bill and Tom are in their home in Berlin, where they recorded the songs in a home studio! Anxious to hear the results!

source: tokiohotelbolivia.com

Info de uno de los blogs de las Stalkers

28. dubna 2009 v 20:06 | Posted by BillundTom
1. en el artículo principal

"Hay que reír, o no tiene la idea, pero mi abogado no lo hizo. Trata de aprender algo en la vida. Hay personas reales y derechos reales. Que tengas un buen día".
HyperLink
2. comentario

"Todavía no sabe que era yo, incluso cuando se trata de mi . Yo siempre gano."

"Sí, lo digo una y otra vez, Tom y Bill no seran capaces de saber de mí, siempre gano".
HyperLink

Album - 14. června?

27. dubna 2009 v 21:42 | Posted by BillundTom

Z portugalského Brava:Tohle je horká novinka - nové album Tokio Hotel vyjde 14. června. Jméno stále zůstává neznámé, víme, že už jim chybí poslední kroky, které budou ve studiu v Los Angeles. Předtím dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi nahrávali v Berlíně, v domácím studiu.

Jsme plní očekávání slyšet výsledek!

stránka -> click

Bravopt.com -Tokio Hotel New album

27. dubna 2009 v 21:40 | Posted by BillundTom

PT:Respirem fundo porque esta é uma novidade acabadinha de sair: o novo álbum dos Tokio Hotel vai ser lançado a 14 de Junho! Apesar de o nome ainda não ser conhecido, sabemos que já estão a ser dados os últimos retoques neste trabalho, num estúdio em LA. Enquanto isso, os manos Bill e Tom estão na sua casa, em Berlim, onde têm gravado as canções, num estúdio caseiro! Ansiosas para ouvir o resultado! :)
Basically, they say that the album comes out on JUNE 14 and that the finishing touches are already being done in L.A. studio.
THX-Tokiohoteleurpe.tk

Breve resumen de la entrevista a las Stalkers hace unos minutos en RTL

27. dubna 2009 v 19:32 | Posted by BillundTom
 • Las stalkers aparecen con la cara al descubierto pero todas llevan sombreros negros y gafas de sol.
 • El presentador parece que no ha hablado muy bien acerca de las stalkers.
 • Han mostrado un vídeo de una de las chicas buscando el coche de Tom e intentando seguirlo.
 • También se ve un vídeo en donde se ve el Audi de Bill alejarse.
 • Una de las stalkers ha dicho que esto era una competición de fans para seguirlos y después mostrar los vídeos grabados.
 • También se ha mostrado el vídeo en el que ellas atacan a la madre de los twins, Simone, y se puede oír las voces de ella gritándoles que se fuesen.
 • Perrine dice que Tom la golpeó dos veces con el puño en su ojo y nota un zumbido contante en el oído golpeado.
 • Dos chicas abandonaron el grupo de "Les afganes on Tour" porque pensaban que ya iban demasiado lejos.
 • Al final, el presentador dijo que las chicas no quieren dejar de seguirlos y que están completamente locas. El presentador, reitero, en ningún momento ha hablado bien de ellas y estaba impresionado con la frialdad con la que actuan grabando los ataques a la madre de los twins.
 • Para finalizar, parece ser que se ha mostrado una foto de Tom con su nuevo look.

Album kvůli Afgánkám zpožděno!

26. dubna 2009 v 20:53 | Posted by BillundTom
Bill [19] a Tom Kaulitzovi [19] by měli být teď v Los Angeles a dokončovat jejich nové album. Let už byl zabookován, ale TH-dvojčata zůstala doma. To díky strachu, který mají o svou matku, na kterou zaútočil francouzský dívčí gang "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny Tom udeřil na benzínce v Hamburgu Francouzku Perrine D. (21) Ta předtím típla cigaretu o jeho auto.

"Po početných vyhrožováních a útocích bylo díky pronásledování stalkers způsobeno i mnoho dopravních nehod" řekl manažer David Jost. Bill a Tom podali oznámení, Perrine D. také.

Pak právník Francouzek nabídl, že stáhnou žalobu, pokud to TH udělají taktéž. "Udělali bychom to jedině za podmínky, že podepíšou prohlášení, kde slibují, že se už nikdy nepřiblíží ke skupině a jejich rodinám". Jenže po tomhle prohlášení dívky vyhodily svého právníka. Jost: "Takže jsme žalobu nestáhli."

Tyhle dívky házely flašky na jejich auta a 8. dubna zaútočily na jejich matku. "Napadení jejich matky bylo to nejhorší, co se Tomovi a Billovi mohlo stát. Když se jedná o člena rodiny, všechny ostatní priority Bill a Toma jdou stranou" To je důvod, proč dvojčata matku neopustila.

stránka: BILD.de

Info od holky, co je zná; dnes v TV?

26. dubna 2009 v 20:51 | Posted by BillundTom
 • Nejstarší z nich je 27.
 • Jenom jedna z nich má řidičák.
 • I když se na Internet dostalo, že jsou postižené chorobou, prý nejsou nějak nemocné nebo tak, jen jsou součástí hry, co zašla moc daleko.
 • Jsou všechny moc namyšlené, ale Perrine a Noemi, která pochází ze Švývcarska, jsou nejhorší.
 • Po tom, co se to stalo, tak zrušily svůj blog, myspace, facebook,..
 • Všechny bydlí v HH rok, jen Perrine už dva.
 • Polovina z těch Afgánek má práci, zbytek nepracuje.

Další informace jsou z oficiálního francouzské fóra.

 • Objevil se drb, že ty holky by údajně měly dnes večer dělat rozhovor pro Spiegel! Měl by být krátký, asi pět minut, a holky by tam měly být maskované. Opět říkám, není to nijak podložené a mně osobně to přijde jako kravina.

Tokio Hotel Paraliza grabacion del disco

26. dubna 2009 v 18:50 | Posted by BillundTom
Bill (19) y Tom Kaulitz (19) deberían estar en Los Ángeles terminando su nuevo álbum. Los vuelos estaban reservados, pero los gemelos de Tokio Hotel siguen en casa. Temen por la vida de su madre, por las amenazas por parte de la chica francesa del grupo de "Las afganas en el Tour".

Se informó de que hace once días en una estación de gasolina en Hamburgo, Tom golpeó a la francesa Perrine D. (21). Ella le insultó previamente y apagó un cigarrillo en su automóvil.

¿Culminación de un largo mes acoso a los músicos? "Además de numerosas amenazas y hostigamiento, fué causa de demasiadas persecuciones de coches por parte de la stalker, que casi provoca accidentes de tráfico", dijo el manager David Jost a BAMS. Bill y Tom presentaron cargos, al igual que Perrine D.

Fuente:x x

Výhružný dopis od Stalkers

26. dubna 2009 v 16:07 | Posted by BillundTom
CZEch
Příští týden se stane malou noční můrou, pozor, pozor...
Nejsme spokojené. Jsme netrpělivé, ROZUMÍTE NÁM???

Stále nerozumíte, nemáte na nás žádné dobré reakce...
Od září byste měli vědět, že nejsme žádné obyčejné fanynky. Teď, abyste věděli, musíte nějak reagovat...

For Spain (friends:-) )
La próxima semana se convertirá en una pequeña pesadilla, mira, mira ...
No se cumplen. Estamos impacientes, entiendo EE.UU.?


Todavía no entiendo, no tiene buena respuesta no nos ...
Desde septiembre, usted debe saber que no hay groupies ordinaria. Ahora, usted sabe, usted tiene que reaccionar de alguna manera ...

And Screen

Kalendář Tokio Hotel na rok 2010

26. dubna 2009 v 15:01 | Posted by BillundTom
Na stránkách hugendubel.de si od srpna můžete objednat nástěnný kalendář Tokio Hotel pro rok 2010.

Nové album Tokio Hotel Sex, drogy a... (1.5.2009)

26. dubna 2009 v 14:24 | Posted by BillundTom
Konečně! Na dlouho očekávané, báječné a nové album Tokio Hotel "Sex, drogy a ...", se s nadšením dočkáme 1.května.
Nejnovější CD Tokio Hotel bylo vytvořeno společně s Diane Warren a Matrix v Hamburku a Miami.
"Měli jsme možnost poslechnout si několik skladeb, a ta dlouhá čekací doba opravdu stála za to!"


Ale dříve, než si můžeme vychutnat jejich třetí album, si můžete poslechnout nový singl "Langer Weg" ( Dlouhé Cesty), které budou do světa vypuštěny přibližně o 2 týdny dříve. Měli bychom mít možnost koupit si ho na pultech svých oblíbených hudebních obchodů od 25.dubna.

Tom má náušnici?

26. dubna 2009 v 10:40 | Posted by BillundTom

Dohoda se stalkers nebude!

26. dubna 2009 v 10:37 | Posted by BillundTom
Ještě včera sem Vám tu psala o tom, že by mohla vzniknout dohoda mezi stranou stalkers a TH, kdyby stáhly obě strany žalobu a holky by navíc kluky přestaly otravovat. Už takhle nám to přišlo nespravedlivé a myslím, že většina z nás si myslí, že by to mělo holky postihnout nějak víc - nejlepší vůbec by bylo někam je zavřít. Třeba ten ústav v Berlíně udělaný speciálně pro lidi, co nejsou schopní se stalkeringu zbavit, je podle mě ideální (i když ony si zaslouží něco horšího).

Jenže podle stránky mopo.de se tohle stalkers nelíbilo! Vyhodily svého právníka a prohlásily, že ony teda kluky pronásledovat nepřestanou. Myslím, že tohle už překračuje všechny meze, fakt :D To sou vážně tak pošahaný, že si myslí, že tohle jim projde?
Source: terusky-tokiohotel
 
 

Reklama