Interviews

Sabores Internacionales: Tokio Hotel, 4LYN y mas

18. února 2009 v 10:05 | Posted by BillundTom
Puertas para fuera tenemos algunos de los mejores que estan pegando fuerte desde el extranjero, como Alemania, Nueva Zelanda, Japón y Malasia están representados por algunos grupos estupendos.
4LYN y el que pronto sera tu grupo favorito a orillas de EE:UU Tokio Hotel desde Alemania, Pop Shuvit nos avisa que procedens directamente de Kuala Lumpur y Girugamesh arrasa con todo desde Japón. Incluso el ahora desaparecido Blindspott proporciona un buen sabor desde Nueva Zelandia.
Disfrutar de mis amigos, y ni siquiera tienes que viajar para encontrar estos grupos, o aprender su lengua materna.
www.tokiohotelfurimmer.com
5.) TOKIO HOTEL - Emo / Pop
Provienen de: Alemania
Discográfica: Universal / Interscope
Suena como: Hawthorne Heights, The Rasmus, Senses Fail
Debes escuchar: "Scream"
ESCUCHALES
¿Por que deberia preocuparme?
Los chicos de Tokio Hotel están dispuestos a ser la próxima gran banda para venir a EE.UU y hacerlo a lo grande. Ya están respaldados por algunos grandes artistas en el negocio con la etiqueta de Interscope y Universal, por no mencionar que también Hot Topic les promociona. Su música no conoce fronteras, y su glamour/gotico que rodea el Powerpop podría ser la inyección de vida que el género necesite. Claro, el emo está llena de músicos jóvenes, pero ninguno con tanta calidad. Tokio Hotel podría ser lo que necesitamos.
tokiohotelfurimmer.com

Best of Echo performances (Viva)

18. února 2009 v 10:04 | Posted by BillundTom

Sledujte vrcholné okamžiky posledních 17 předávání cen Nabízíme vám skvělou možnost živých vystoupeních z posledních 17 ECHO dohromady. V tomto skvělém "Viva Special - The Best Of ECHO performances" uvidíte například J-Lo, Robbie Williams, Janet Jackson, Tokio Hotel, Xavier Naidoo, Alicia Keys, Avril Lavigne, Mark Medlock, LaFee, Take That, Fetter Brot, Silbermond, Pink, Destiny's Child, Nelly Furtado a mnoho dalších na podiu jak válí! Nezameškejte to!
Vysílání: čtvrtek, 19.února od 22:00

source (c) Viva

Fräulein Wunder o TH

17. února 2009 v 18:05 | Posted by BillundTom

Co si myslíte o srovnávání Vás s Tokio Hotel?
Chanty: Budeme na sebe hodně pyšní, pokud budem někdy tak slavní jako oni. To, co se jim podařilo a na čem dělají, je fakt velké. Zaslouží si to rspekt.
Steffi: Mám před nimi fakt respekt. Nám je kolem 18 a oni byli na jejich začátku čtrnáctiletí a navíc na ně byl nátlak ještě větší. Ten nátlak je na ně už od 14 let - a oni přesto zůstali nohama na zemi - a nespadli, protože jdou po svojí cestě - a ta cesta je hudba. Jestli si někdo myslí, že budem taky takové, je to fakt kompliment.

Translate by Teruska!

Drby shromážděné staragora.com

17. února 2009 v 18:03 | Posted by BillundTom
- Mladé dívky, nejspíš Švýcarky, byly minulý rok viděny v Paříži v Bercy s Billem a Tomem a měli následující program - VIP boxy, restaurace, noční kluby. (info od Svenjy)

- Dva členové Tokio Hotel, Bill a Gustava, se bojí zamilovat se, protože se bojí, že by je ona milovala jen kvůli slávě. Tom je zase typický chlípník.

- Tom Kaulitz není vůbec kvalitní kytarista, hrají jen akordy pro začátečníky. Důkaz? Tom na koncertech nehraje sóla, určitě je nahrál nějaký jiný. (info od Anonymus)

- Jméno jednoho Billova přítele je Siobhan Parekh. (info od Mariny)

- Je pravda, co jsme psali v předchozím článku ohledně nejlepšího kamaráda dvojčat, Andrease, zvaného Andi. Ten je s Billem úplně všude, dokonce i v hotelovém pokoji!

- Bil není gay, ale hetero.

- Tom a Bill mají holky z Kanady, Quebecu. Byli spatřeni, jak spolu pak v srpnu jeli do Francie.

- Ale nejlepší část - napsala nám i Billova bývalá přítelkyně Linda! Chodili s Billem mezi 13 až 15 lety, kdy se kapela jmenovala Devilish. Linda nám napsala, že jeho pravé jméno je William Bill.

- Kaulitzovi mají bratra, 6-letého Juliana, které je ukázán na DVD Zimer 483.

translate by Teruska

Official Information!

17. února 2009 v 17:58 | Posted by BillundTom
Una chica contactó con el management de Tokio Hotel y le han contestado lo siguiente:
''Ya queda poco tiempo para que haya alguna información sobre ellos. Me puedo imaginar que no son tiempos muy faciles para los fans. Todo lo que puedo decir ahora es que los chicos están en perfecto estado - nadie de ellos no tiene ninguna enfermedad, ninguna problema... nada! Están grabando sus canciones y preparandolo todo para el nuevo single/album. Esperad un poquito más y saldrán videos nuevos sobre ellos.''

tokiohoteleurope.tk

Tom Kaulitz: pohotovost kolem sexuální nemoci?

14. února 2009 v 16:07 | Posted by BillundTom
Záhady, které obklopují osobní životy hvězd z Tokio Hotel se kolem nich bez pochyb objevují pořád. Nejnovější je exkluzivní informace, která nám byla poslána. V e-mailu od naší informatorky jsme se dočetli, že Tom Kaulitz, kytarista kapely (oznámení pro ty, kteří to ještě nevědí), byl v úterý 10.února 2009 v Hamburgu v nemocnici (Albertinen-Krankenhaus), poněvadž trpěl ostrými bolestmi v podbříšku. Slepé střevo? To si nemyslíme! Podle sestřenice osoby, která pro nás něco zjišťovala a studuje medicínu v Hamburgu a zároveň pomáhá v této nemocnici, Tom nejspíš trpí genitálním herpesem, což je vlastně nakažlivá sexuální nemoc. Podle sestřenice, která má přístup k výsledkům, Tom má herpes. Doktor mu okamžitě dal vhodné ošetření. Ale počkejte, jaké druhé překvapení se tu objevilo, když se zjistilo, že mladý 19letý pacient je celým jménem Thomas Kaulitz...je tohle snad oficiální jméno Toma Kaulitze?! Skrývá před námi kytarista pravou identitu? Ale znamená to potom, že i Bill má jiné jméno? Informace ještě není naprosto potvrzena, může být nejasná. Jestli je to ovšem pravda, tak Tom se může rozloučit se sexuálními zážitky!

MTV.com: Pět nejvíc sexy kluků na Valentýna

14. února 2009 v 15:44 | Posted by BillundTom

Dámy, tento 14.únor nejste samy.
Samy na Valentýna? Nerozčilujte se, dámy, pro vás nejsou tihle jediní! Shromáždili jsme poslední detaily o hollywoodských nejvíc sexy klucích, kteří jsou svobodní. Od malého herce po mega hvězdu filmu, k popovým zpěvákům. Naše pětka kluků nemusí být vždy perfektní, ale jsou bezkonkurenčně lamači srdcí…
Bill Kaulitz: Tokio Hotel frontmen Bill Kaulitz je hodně kritizován kvůli jeho hermafroditnímu vzhledu a špičatým vlasům. Bez ohledu na styl, je tenhle kluk vítěz? Tokio Hotel emo hudba a početná základna fanouška pomohla k tomu, že vyhráli minulý rok "Nejlepšího nováčka" na VMA. Tokio Hotel jsou v současné době ve studiu. Oh, a tady je rada, holky? Miluje sladkosti…připravte se na jízdu jeho monster truckem při západu slunce.

Článek z 20minutes.ch

13. února 2009 v 16:15 | Posted by BillundTom
Věděli jste, že dvojčata Kaulitzovi flirtují každý jiným způsobem? Bill a Tom mluví o svém sexuálním životě..

"Nejdéle jsem měl sex tři hodiny" říká o svém vztahu k holkám Bill (19) pro časopis Star Club.
"Nejsem ten typ na jednu noc, nechci mít na hotelovém pokoji někoho cizího."

Jeho brácha Tom se na to dívá jinak.
"Moje vztahy trvají maximálně dva dny. Nevěřím na lásku, protože nemám rád rutinu. Rozcházet se s holkama mi nedělá problém a jde mi to lehce a přirozeně."

Nové album by mělo vyjít ke konci března nebo začátkem dubna (my víme, že je to až přelom květen/červen, další kec). Podle tohoto časopisu by se zde měla objevit i písnička odrazující od homosexuality a zároveň ujišťující, že Bill není gay.

Skupina mezitím minulého roku v říjnu vydražila své ceny a výdělek pak byl věnovaný charitě pomáhající africkým ženám utíkajím před válkou

translate by teruska!

Los tíos más hot de ahora - Top 10

13. února 2009 v 16:04 | Posted by BillundTom
El marginal.

El cantante de Tokio Hotel tiene sólo 18 (19..u.u)años y ya es una estrella. Es un ángel de rostro y tiene una mirada del infierno! Y aunque Bill Kaulitz tiene un hermano gemelo, Tom, que tiene su propia personalidad y es verdaderamente único. Se venera el alma de los artistas, reales y sensibles. Él escribe canciones, que se pueden identificar fácilmente. Sin embargo, tiene todos los motivos para ser feliz! Se dio cuenta de su sueño de ser un músico a la edad de 15 años, ahora que ha tenido éxito en toda Europa y el álbum de Tokio Hotel en Inglés es un éxito aquí. Nos traslademos para ver el espectáculo del grupo el pasado verano en el Festival Internacional de montgolfières de Saint-Jean-sur- Richelieu, y podemos decir que no fue una decepción!

Muy cerca de sus emociones, Bill es más discreto que su hermano. A menudo prefiere la soledad en la vida de la estrella. Mientras todas las chicas sueñan para acompañarlo, él optó por esperar a que el gran amor. Dijo que no han besado a una chica desde tres años!Cuan en las giras se siente solo, Bill escucha música, y por supuesto, él escribe canciones. Tokio Hotel ha pasado el último mes de viajes por América del Norte, pero el grupo también pasó un tiempo considerable en el estudio. Su siguiente álbum, que se registró de manera simultánea en Inglés y alemán, estará a la venta muy pronto.

The Five Hottest Heartthrobs Without A Date For Valentine's Day

13. února 2009 v 16:02 | Posted by BillundTom
Bill Kaulitz - El líder de Tokio Hotel Bill Kaulitz, puede ser un gusto adquirido, pero el Alemán definitivamente esta en la multitud. Kaulitz ha generado michas criticas y también mucha devoción por su estilo androgino y su pelo. Independientemente del estilo, los chicos son unos ganadores - La musica emo ( ya estamos otra vez, k no son emos!¬¬) de Tokio Hotel y sus "rabiosas" fans les ayudaron a ganar el premio a 'Best New Artist' en los VMA del año pasado. TH estan actualmente en el estudio trabajando, con el seguimiento de Scream. Oh, y aquí un consejo, chicas- A él le gustan los dulces, en las conversaciones del corazón(?) y preparate para conducir hacía la puesta de sol con su monster truck.

thanks m SBé tokiohoteleurope.pt ♥

Bravo (RU) 05/09 - (czech)

6. února 2009 v 9:21 | Posted by BillundTom
imgplace
Fan: Prosim na Tokio Hotel,kteří jsou debilové!Slibily návrat do Ruska, ale nebyly tady.A říkali ,že tento rok před onemocněním Bill neměl čas...Po jeho nemoci to také slíbil !Parchanti!Já je tu chci. Pokud jsou znamí v Americe ve světě,ale nezapomínejte na RUSKO!A v Německu se mnoho fanklubů zavírá jeden po druhém,a TH jsou stále v USA..podivejte se jestli jsou i Fans v EVROPE!

translate by bill-kaulitz-de.blog.cz

Bravo (RU) 05/09

6. února 2009 v 9:16 | Posted by BillundTom
imgplace
Fan: Porfavor, decideles a Tokio Hotel que son unos cabrones! Prometieron volver a Russia pero no lo hicieron. Y no digais que esto paso antes de la enfermedad de Bill y que no tuvieron tiempo... Después de su enfermedad también prometieron! CABRONES! No tengo ni idea de porque les quiero. No, yo entinedo, si son famosos en America lo son en todo el mundo, pero que no olviden a Russia! Y en Alemania muchos de los Fan-Clubs se están cerrando uno detrás otro y ellos siguen en America... ya verán cuando no quedarán fans europeos!
Ole y ole por esta carta de una fan Rusa

TH estará en un nuevo álbum violín?

5. února 2009 v 23:52 | Posted by BillundTom
"Sin duda sabemos que otras bandas que vienen en primer lugar," dice Tom. O se siente al final? Bill dice: "No, lo entiendo! Estamos todos, pero los Tokio Hotel y volver a la antigua vida sería difícil. Para ser honesto, todavía mucho que dar." Por lo tanto, está trabajando en un tercer álbum. "Hay un violín, se le sorprendió", añadió Tom.

Housle v novém albu?

5. února 2009 v 23:49 | Posted by BillundTom

"Bez pochyby víme, že i jiné kapely přijdou na první místo," říká Tom. Nebo je cítit konec? Bill říká: "Ne, chápali bychom to! Nechali jsme ale všeho pro Tokio Hotel a vrátit se zpátky do starých životů by bylo složité. Abych byl upřímný, stále máme hodně co dát." Proto se pracuje na třetím albu. "Objeví se tam i housle, budete překvapeni," dodal Tom.

Joepie - que parecen hermanos Bill y Tom y fan reunión

5. února 2009 v 19:34 | Posted by BillundTom
Teenie Joepie revista belga hizo una entrevista con los hermanos Tim y Kai Lücke, que parecen Kaulitz.


"En la escuela a menudo el acoso"

Sábado, 24 de enero, belga TH Tokio Hotel Fanclub Acción Canal (THAC) organizará reuniones de simpatizantes en Amberes. Alrededor de 100 aficionados a llegar a la estación de tren principal. Entre los aficionados: Tim y Kai, dos holandeses aficionados, que son usados cada día como Tom y Bill. "Estábamos muy lejos de Landgraafu (Países Bajos)," dice Kai / Bill. "Pero nosotros somos los más grandes partidarios.


Hola, Tim y Kai! O deberíamos decir, Tom y Bill?
Tim: Pie mirar como Bill y Tom, pero nuestros nombres son todavía Tim y Kai.

Bueno, tiempo, y Kai, nos dicen por qué se viste como los gemelos Kaulitz?
Tim: Somos tontos a ellos. Somos los mayores admiradores de Tokio Hotel, ¿cómo sabe la forma de presentar.
Kai: en vivo, hemos visto más de 40 veces!

¿Las personas que a veces son reales Bill y Tom?
Kai: Sí, pasa. Yo estaba a menudo discriminadas en la escuela. Por ejemplo, en la escuela. El director escribió un contrato especial, porque me veo diferente a los demás y poutal tengo un montón de atención. Así que cuando hago algo mal, voy a ser despedido. Mi otro yo siempre profundizar demasiado.

¿Qué quieres decir?
Kai: En la escuela me fue intimidado con regularidad.

Es la defensa?
Kai: Esto es imposible. No puedo hacer nada, porque me empujan a la tierra, y algunas veces mis granos y siete personas a la vez.
Tim: Una vez encerrados en la clase.

¿Merece la pena?
Kai y Tim: Por supuesto! Somos muy aficionados también pueden gestionarlo!

Entrevista con los fans

Thaline - rubio groupie
¿Por qué estás aquí? Gracias THAC conocer un montón de fans de TH. No quería dejar pasar esta sétány!
¿Qué significa para usted Bill? Todo! A mi me gusta él.
¿Qué pasa si la TH se desintegró? Me suicido. Quizás es un poco exagerado. Me sentí terrible.
Característica especial: Mi pelo rubio y lleva los zapatos de color rosa.
"La mayoría de los aficionados han teñido el pelo negro negro y llevar la ropa. Yo no. Tengo mi propio estilo. Al igual que Bill."

Betty - el más joven groupie!
¿Por qué estás aquí? Porque soy un gran groupie TH, por supuesto! Mi tenemos, y comprar cosas a menudo a lo largo de TH. H ª aprendí gracias a Jenny, una amiga de mi hermana Brenda.
No gracias a tu hermana? Betty: No, es como 50 Cent.
Luchar juntos a menudo? Brenda: Cada mañana, despertar con el TH, no es gracioso. Betty se ríe: ¡Sí!
Característica especial: Está sólo 9 años de edad.
Betty: Pero yo soy un gran groupie!


Kevin - fan!

¿Por qué estás aquí? Fui invitado. Y porque es divertido iniciativa.
¿Por qué usar tanto maquillaje? Porque creo que es bueno. Me puse maquillaje ya, antes de que se convirtió en un fan de TH.
¿Qué significa para usted Bill? Es asombroso. Me gustó porque soy bisexual. La verdad es que no lo amo.
¿Qué pasa si la TH se desintegró? Sería terrible. Tokio Hotel son mi vida!
Cognitiva rasgo: Usted es uno de los pocos aficionados que están aquí hoy.
"¿Qué puedo decir?"

Joepie - bratři, kteří vypadají jako Bill a Tom & fan meeting

5. února 2009 v 19:32 | Posted by BillundTom

Belgický teenie časopis Joepie udělal rozhovor s bratry Timem a Kaï Lückem, kteří vypadají jako Kaulitzovi.

"Ve škole jsme často šikanováni"
Sobota, 24.ledna, belgický TH Fanclub Tokio Hotel Action Channel (THAC) organizuje setkání fanoušků v Antverpách. Kolem 100 fanoušků přijde na hlavní nádraží. Mezi fanoušky: Tim a Kai, dva nizozemští fanoušci, kteří se každý den oblékají jako Tom a Bill. "Jeli jsme dlouhou cestu z Landgraafu (Nizozemí)", říká Kai/Bill. "Vždyť jsme ti největší fanoušci".

Ahoj, Time a Kai! Nebo bychom měli říct, Tome a Bille? Tim: Nožná vypadáme jako Bill a Tom, ale naše jména jsou stále Tim a Kai.
Dobře, Time a Kai, řekněte nám, proč se oblékáte jako dvojčaty Kaulitzovi?
Tim: Jsme do nich blázni. Jsme ti největší fanoušci Tokio Hotel, jak si umíte představit.
Kai: Živě jsme je viděli více než 40krát!

Myslí si lidé někdy, že jsou opravdoví Bill a Tom?
Kai: Ano, to se stává. Býval jsem ve škole často diskriminován. Například ve škole. Ředitel sepsal speciální smlouvu, protože vypadám jinak, než ostatní a poutal jsem hodně pozornosti. Takže když udělám něco špatného, budu vyhozen. Ostatní si mě taky pořád dobírají.

Co tím myslíš?
Kai: Ve škole jsem pravidelně šikanován.

Bráníš se?
Kai: To je nemožné. Nemůžu nic dělat, protože mě stlačí na zem a někdy mě mlátí i sedm lidí najednou.
Tim: Mě jednou zamkli do třídy.

Stojí to za to?
Kai a Tim: Samozřejmě! Jsme příliš velmi fanoušci, zvládneme to!

Rozhovor s fanoušky

Thaline - blonďatá fanynka
Proč jsi tady? Díky THAC znám hodně fanoušků TH. Nechtěla jsem chybět na tomto setání!
Co pro tebe znamená Bill? Všechno! Jsem do něho zamilovaná.
Co když by se TH rozpadli? Spáchala bych sebevraždu. Možná, je to trochu přehnané. Cítila bych se hrozně.
Speciální rys: Má blond vlasy a nosí růžové boty.
"Většina fanoušků si barví své vlasy načerno a nosí černé oblečení. Já ne. Mám svůj vlastní styl. Stejně jako Bill."

Betty - nejmladší fanynka!
Proč jsi tady? Protože jsem velká fanynka TH, samozřejmě! Moje máme a já často nakupujeme spolu věcí TH. O TH jsem se dozvěděla díky Jenny, kamarádky mojí sestry Brendy.
Ne díky tvojí sestře? Betty: Ne, jí se líbí 50 Cent.
Bojujete spolu často? Brenda: Každé ráno se probouzím s TH, to není sranda. Betty se směje: Ano!
Speciální rys: Je ti pouze 9 let.
Betty: Ale už jsem velká fanynka!


Kevin - fanoušek!

Proč jsi tady? Byl jsem pozván. A protože je to zábavná iniciativa.
Proč nosíš tolik make-upu? Protože si myslím, že je to hezké. Nosil jsem make-up už předtím, než jsem se stal fanouškem TH.
Co pro tebe znamená Bill? Je úžasný. Mám ho rád, protože jsem bisexuál. Ale opravdu nejsem do něho zamilovaný.
Co když by se TH rozpadli? Bylo by to opravdu hrozné. Tokio Hotel jsou můj život!
Poznávací rys: Jsi jedním z mála fanoušků, kteří jsou dneska tady.
"Co na to mám říct?"

magazín FHM-100 slavných žen..

5. února 2009 v 10:30 | Posted by BillundTom

Čtenáři magazínu FHM už vybrali 100 slavných žen které jsou méně sexy.
Finalisti:
1. Christian Kallenberg
2. Amy Winehouse
3. Gulcan Kamps


Ale Bill je v seznamu na čísle 30!
Bush také a je na pozici 13 v seznamu!translate by bill-kaulitz-de.blog.cz
source: tokiohotelfurimmer.cm

DestinoRock: Tokio Hotel

5. února 2009 v 9:56 | Posted by BillundTom

Tokio Hotel budou čelit výzvě svého života.Dvě alba v jejich mateřském jazyce a jedno v angličtině již vyšli na trh, která prorazila nedávno v AMERICE.
Tokio hotel stihnou nové album a zdá se být už znám jejich život.
Jako u několika skupin,dnes, pokud existují , měly skvělé starty kariéry .Měli bychom se vrátit ke starším skupinám. Netřeba připomínat že jsme mluvili okapelách,ketré v současné době hrají ve velkých halách, cíl kluků z Tokio Hotel chce za krátkou dobu už více kapel.

Nyní už několik dní jsou písničky které slouží k propagaci nových tokio hotel v roce 2009. Skupina se dál vyvíjí a Billův hlas se stále více vzdaluje od hlasu za dob teenager. Ambice jsou mnohem větší a táké jejich odpovědost . V novém album skupiny musí jít o krok vpřed aniž by se zapomínalo na minulost, ale jsou si vědomi že jejich budoucnost je v sázce.
Je to sice trochu silné ale mluvíme o vývoji a smrti skupiny.
Propagace je nekonečná po výrazné době se snížil úkot na větší koncerty. Pokud Tokio Hotel prodají hodně odmění fanoušky. Budou se snažit přesvědčit i USA o jejich novém cd. Velké dílo ,které, ačkoli nejsou svatí musíme si uvědomit že v mnoha svých akcí byla skvělá.
100 procentně vyrobeno v Německu.

První sing bude souběžně oznámen jako nové termíny pro jejich následující turné:-) Čekání je věčný tak si můžete stáhnout zde v mp3 AVALON HOLLYWOOD když byli v usa.

Translate by bill-kaulitz-de.blog.cz
source: schrei-im-zimmer483.blogspot.com

DestinoRock: Tokio Hotel ultima el que será su gran año

5. února 2009 v 9:32 | Posted by BillundTom

Tokio Hotel se encuentran ante el reto de sus vidas en este recien empezado 2009. Con dos álbumes en el mercado en su lengua materna y uno en inglés en el que versionaron sus mejores temas para poner la primera patita en tierras americanas, el nuevo trabajo se nos antoja definitivo a la hora de poder enjuiciar con cierto rigor que camino va a tomar el devenir de las vidas de los germanos. Pocos grupos actuales , por no decir ninguno, han tenido un inicio de carrera tan fulgurante como ellos. Deberíamos remontarnos a hace algunos años para encontrarnos con fenómenos parecidos. Huelga decir, que hablamos de bandas que hoy por hoy juegan en la Liga de los grandes estadios, meta a la que el Management de Tokio Hotel quiere llegar a medio corto plazo.

Por lo pronto, quedan pocos días para poder disponer del primer tema adelanto que servirá de promoción de los nuevos Tokio Hotel 2009. El grupo evoluciona. La voz del cantante es cada vez más voz y se aleja de forma definitiva del tono adolescente. Las ambiciones son mucho mayores y también los son las responsabilidades. En el nuevo nuevo disco el grupo tiene que dar un paso hacia adelante sin olvidarse del pasado pero siendo conscientes que se juegan el futuro. Suena algo fuerte, pero hablamos de evolución o muerte.

Las interminables sesiones promocionales de los últimos tiempos se verán drásticamente reducidas en detrimento de un mayor número de conciertos. Allí donde se vendan álbumes de Tokio Hotel, la banda va a tocar para recompensar a los Fans. Los mercados que están a medio conquistar, vease el americano, se intentarán acabar de convencer. Grandísima labor la del Management que, pese a no ser santos de nuestra devoción en muchas de sus acciones, reconocemos que no dejan ningún cabo por atar, teniéndo absolutamente todo bajo control las 24 horas del día. Made In Germany 100%.

Casi de forma paralela a la salida del primer single, se darán a conocer las fechas de previstas para el nuevo Tour. La espera se hace eterna y para ir calmando la sed, os podéis descargar desde aquí el audio en alta calidad del concierto que el grupo dió en la sala Avalon de Hollywood a su paso por los USA.

Tokio Hotel prepara su nuevo disco

4. února 2009 v 20:43 | Posted by BillundTom

Ya está. Lo sabemos. El hiperexitoso "Scream", que lanzó a la fama a los chicos de Magdeburg para convertirlos en estrellitas, rockear los Premios MTV 08, hacer tonelada de hits y hacer que las chicas griten, tiene sucesor y está en pleno tratamiento.

Los productores a cargo son los Matrix, o Scott Spock y Lauren Christy, magos pop que ya trabajaron con Katy Perry, Avril Lavigne y Korn. El dúo confirma que los Tokio Hotel ya grabaron pistas en dos estudios de Los Angeles, y que el nuevo álbum, sin título, pero que se espera (no es oficial todavía, pero suena bastante firme) para mediados de este 2009, y según Spock: "Los TH son una banda real, Bill puede cantar realmente, pueden escribir y tocar, saben lo que son y lo que quieren, están reviviendo la imagen del rockstar, evolucionaron muchísimo, son una banda increíble a nivel visual y realmente oscura, consiguieron el lado oscuro de la canción pop. En diez años vamos a decir lo genial que fue trabajar con estos chicos."

Y ahora, habla Bill Kaulitz: "Haber parado un tiempo para escribir fue muy necesario, y es un período muy creativo para nosotros. En el disco hay nuevas influencias, y refleja nuestro ánimo, nuestros nuevos deseos y esperanzas."

Ya lo saben. Esperen gritando

source: tokiohoteleurope

Artículo de yje poco corto, pero Inglés y español y ahora los fans en español :-) gracias por el artículo de las niñas tokiohoteleurope :-)
 
 

Reklama