Interviews

Bild.de: Gustav vypovídá u policie

27. července 2009 v 20:34 | Posted by BillundTom
Rvačka bubeníka Tokio Hotel před dvěma týdny - v pátek podal hudebník svou výpověď.
Policejní mluvčí Frank Küssner (48) řekl Bildu: "Okolo desáté hodiny k nám přišel se svým právníkem a hodinu byl na policejním obvodu v Mageburgu. Jeho oznámení se neshodovala s těmi od hlavních obviněných. Přiznal, že pil alkohol." Obviněný Nexhat T. (29) má být teď ještě jednou vyslechnut. Bude vyšetřován kvůli ublížení na těle. Uděřil Gustava sklenicí do hlavy, což mu museli sešít 36 stehy.

Perrine se vyjadřuje k incidentu

27. července 2009 v 20:32 | Posted by BillundTom
HyperLink

Vy říkáte, že jsme jen pozornost-hledající štětky? Nechte mě se zasmát... Ok, hotovo. Tak, řekněte mi, kdo vlastně vyzval druhé k rozhovorům? A kdo má skutečný zájem mluvit s ostatními? Huh?

Oh a mimochodem, je pravda, že právníci jsou vlastně publicisté a ne lidi zákona. Neee, neee, neee, ve skutečnosti totiž dostávají zaplaceno za to, že říkají pěkné věci o svých klientech v médiích. Jo sakra, neumíte si představit, kolik jsme mu zaplatili, my jsme přece ták bohaté. Vy idioti.

On udělal chybu a jestli se vám to líbí nebo ne, my nebudeme zticha a nenecháme se porazit, protože on vybuchnul, tečka. Tak běžte a urážejte mě, jestli vám to udělá dobře, upřímně, je mi jedno, co si myslíte.

A nezapomeňte svoje motto, vy fanatičky, "Oni mají VŽDYCKY pravdu, oni VŽDYCKY říkají pravdu." Huhu, zatímco si budete několikrát přeříkávat svojí mantru, já jdu pryč. Bye.

15.7.2009 RTL Punk 9 & 12 - útok na Gustava

27. července 2009 v 20:25 | Posted by BillundTom
Bylo to hořší, než bylo na první pohled známo. Dnes vyšlo najevo, že 20letému muselo být na hlavě sešito 36 stehů.

Stalo se to v tomhle klubu v Magdeburgu.
Majitel: Co můžu říct, nebyl agresivní, prostě byl normální. Událost jsem neviděl, nevím, proč se to stalo.

Gustav mluvil s dívkou, když ho náhle bez varování praštil muž dvěmi láhvemi piva.

Policie si je vědoma hrozby stalkerů a nenávistníků, kteří vyzývají k násilí na internetových stránkách…

Útok na Tokio Hotel bubeníka Gustava na diskotéce v Magdeburgu byl brutální.
Nyní jsou venku první fotky poškozeného. A teď se víc zajímám o to, proč německá nejúspěšnější teenie kapela vyvolává tak ohromnou nenávist. Axel Hausa nám pověděl víc o útoku na Tokio Hotel.

Tokio Hotel bubeník Gustav má hlavy sešitou víc než 36 stahy.
Na této magdeburské diskotéce v neděli ve 4.10 ráno muž s oholenou hlavou napadl Gustava a udeřil ho dvěmi láhvemi piva do hlavy.

Policie zatím skutečné pozadí nezná. Ani neví, kdo je možný pachatel.

Němečtí nejúspěšnější teenie idolové nejsou pouze milováni, také byli vystavěni stalkerům a nenávistníkům na internetových stránkách.
"Německo, házejte na Tokio Hotel láhve piva, když se na ně podíváte!"

Reportér Brava: Jeho frontman má extrémní vzhled s jeho vlasy a cool oblečním. Když navštěvují klub, můžu chápat, že lidé si těchto maga stars všimnou.

Tentokrát byl obětí Gustav, nejskromnější Tokio-chlapec.
Gustav: Jsem jenom obyčejný člověk, chci žít jako obvykle…

20letý prý těsně před útokem mluvil s dívkou. Policie bude Gustava vyslýchat tento týden. Brutální útok ukazuje na temné stránky života dospívajících hvězd

Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

28. dubna 2009 v 21:25 | Posted by BillundTom
Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…

Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

28. dubna 2009 v 14:52 | Posted by BillundTom
Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

  • Pronásledují Toma (19) a Billa (19) Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku.
  • Zahalují se jako násilníci.
  • Nazývají se "Les Afghanes on Tour"(Afghánky na turné)
  • Jsou z Francie a muzikanty pronásledují již půl roku.
Jejich jména: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) und Noemai (20). BILD reportér se ptal dívek, které se poprvé ukázaly nezahalené. Proč prostě nenechají kluky z Tokio Hotel v klidu?

"Nejsme žádné stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme hudbu, texty. Nepronásledujeme je, jen chceme vědět, kde a jak žijí a bydlí. To nás zajímá."

U extrémních fanoušků vzplanula konkurence, kdo kluky nejvíce uvidí v soukromích situacích. Videa honu za sledováním jsou na internetu.

Perrine: "Zvláštní je, že my chceme Tokio Hotel stále vidět. Čím víc, tím je člověk šťastnější."

U Perrine šel fanatismus tak daleko, že se před dvěmi roky dokonce přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby byla blíž Billovi a Tomovi. Koupila si byt, aby byla blízko dvojčat a aby jim byla stále za zády.

15.dubna bylo na čerpací stanici v Hamburku šílenství, když Tomovi ujely nervy a dal Perrine do obličeje. Mladá žena podala oznámení.

Krátce před tím měla být matka Billa a Toma ohrožována "Afghánkami". Dívky to popírají.

Noemai: "Matka Toma nás napadla - láhví od coly".

Spor se měl konat před hamburských bytem Billa a Toma, kde "Afghánky" na dvojčata čekaly.

Co chtějí Francouzsky teď? Jejich právník Burkhard Benecken (33) pro BILD: "Omluvu a bolestné. požadujeme nejméně 10 000 Euro."

Managemant Tokio Hotel se včera k výpovědi dívek nechtěl vyjádřit.

source:Bild

Stalkers - překlad

27. dubna 2009 v 19:36 | Posted by BillundTom
Perrine: To, co je tak speciálního na TH-světě, je, že fanoušci je chtějí vidět neustále. Čím více je vidíte, tím jste šťastnější. Je to jako soutěž, vidět je tak často, jak je to možné. Spousta fans si počítá, kolikrát už uspěly..

Perrine: Přišel ke mně a dal mi pěstí do obličeje. Spadla sem na zem a on mě uhodil pěstí znovu.

Můžeš mi říct, co se stalo tu noc na benzínce? Jaké zranění máš?

Perrine: Mám.. uhm.. v mém oku a taky sem nemohla slyšet. Hučelo mi v uších a mám monokl. (hlavně, že sme ho všichni viděli, že?)

Katherine a Melanie jsou bývalé členky tohoto gangu a myslí si, že věci zašly příliš daleko..

Katherine: Zaregistrovaly, že se jich skupina začíná bát, když si dávají svoje masky. To holky baví. Dokonce si koupily bílé masky, co připomíná tamty zabijáky z USA. Prostě je baví nosit masky. Viděly, že je to straší, a to je těšilo.


×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Espanol
Perrine: ¿Qué es tan especial para el TH-mundo es que los fans quieren ver constantemente. Cuanto más ves, más feliz eres. Es como una competencia para ver que tan a menudo como sea posible. Muchos aficionados han contado cuántas veces a tener éxito ..Perrine: Vino a mí y me dio el puño en la cara. Caí al suelo y golpeó su puño sobre mí de nuevo.


Me puede decir lo que sucedió aquella noche en benzínce? ¿Qué lesiones tiene?

Perrine: Tengo .. uhm .. en mi ojo y no he podido escuchar aquí. Hučelo mis oídos y tengo un monóculo. (principalmente que todos podemos ver que?)Katherine y Melanie son ex miembros de esta banda, y piensa que las cosas han ido demasiado lejos ..

Katherine: registrar el grupo comienza a preocuparse por ellos cuando haga su máscara. Este amor niñas. Incluso compré una máscara de color blanco que recuerda a Los asesinos en los EE.UU.. Es divertido de usar máscaras. Vio que era perseguido, y se disfruta.

Un grupo de fanáticas amenaza a Tokio Hotel

27. dubna 2009 v 19:31 | Posted by BillundTom

El grupo detiene la producción de su tercer álbum.


El diario alemán diario Bild am Sonntag ha publicado que la madre de Tom y Bill Kaulitz ha estado recibiendo amenazas de un grupo de fanáticas llamadas Les Afghanes On Tour. El periódico comunica que los gemelos "temen por la vida de su madre".
Y no es el primer incidente que sufren los miembros de la banda. De hecho hace unas semanas, el guitarrista del grupo, Tom, golpeó a una joven porque le hizo una foto en una gasolinera. El representante del grupo, David Jost, ha dicho que las jóvenes han "molestado y amenazado" repetidamente a los cuatro componentes de Tokio Hotel, con cartas o persiguiéndoles con coches y además ha explicado que la agresión de Tom hacia una de las jóvenes se produjo después de que su madre recibiera las primeras amenazas.
Todos estos incidentes están afectando al próximo trabajo de Tokio Hotel, ya que deberían de estar en Los Ángeles ultimando la producción del disco. Pero los gemelos han decidido permanecer en Alemania al lado de su madre por miedo a que se hagan efectivas las amenazas.
Source: los40.com

Kilians o TH

26. dubna 2009 v 20:55 | Posted by BillundTom

Vznikli roku 2005 . Deska jim vyšla v roce 2007 .

Vaši kolegové ze stejné nahrávací společnosti jsou ve Francii taky hvězdy. Je cesta do zahraničí pro kluky jako Vy lehká?

To jsou jiné světy. Tokio Hotel jsou produkt. Durch den Monsun není písnička, kterou máte potřebu poslouchat. I přesto si s postupem jejich kariéry získávali respekt. Tokio Hotel jsou ještě strašně mladí. Ale člověk má pocit, že pro ně už život skončil. Cestují po světě, ale nemůžou jít nikam volně, nic.

stránka - mainpost.de

Vyznává lásku k Tomovi!

26. dubna 2009 v 20:38 | Posted by BillundTom
Ali Larter (herečka/33let) udělala propagační video pro Heroes! A vyznává lásku k Tomovi!
video
______________________________________________________________________

Ali Later, una actriz muy famosa, ha hecho un video de promoción para la serie Heroes y ahí confesa su passión hacia Tom!

Ver Video

Source: TokioHoteleurope.tk ♥<3

Noticias desde Twitter.com Mopo

26. dubna 2009 v 17:46 | Posted by BillundTom"La grabación de Tokio Hotel en Los Angeles se ha postpuesto. Bill y Tom Kaulitz se han quedado en casa #miedo a las stalkers"

Objetivo Famosos busca a fans de Tokio Hotel

26. dubna 2009 v 17:45 | Posted by BillundTom
Tokio Hotel
Buscamos a los mejores fans de Tokio Hotel. El ganador o ganadora tendrá un Blog Oficial de Objetivo Famosos sobre Tokio Hotel. Donde podrá exponer toda la información de interés para los fans del grupo alemán liderado por Bill Kaulitz.

Para optar a ello únicamente tendrás que escribir un correo electrónico a correo @ objetivofamosos.com y comentaros lo que harías por tu grupo favorito. También puedes comentarnos por qué te gusta Tokio Hotel y su música.

No pierdas tiempo. En unas semanas publicaremos el nombre del ganador o ganadora del certamen y tendrá a su disposición el Blog Oficial de Objetivo Famosos sobre Tokio Hotel. Contando con toda la promoción y apoyo de Objetivo Famosos.

Fans de Tokio Hotel: proyecto de apoyo a Tom

26. dubna 2009 v 14:51 | Posted by BillundTom
Y si la salvación de buena guitarra, amenazados por amonestadores, la policía y la justicia, tiene su propios aficionados?

La primera línea de todos sus conocimientos a través de miles de blogs, Tokio Hotel fans de todo el mundo se han manifestado en las últimas 48 horas para ayudar a Tom Kaulitz y tratar de restablecer la verdad en este asalto entre mayúsculas y minúsculas y turbulento .

Cuanto más pasa un día sin los ventiladores a toda Francia se producen en nuestro correo.

Por lo tanto, como hemos utilizado, que acabamos de recibir de Audrey, un correo electrónico como un SOS.

Gran fan de la buena salud y buena imagen de su banda favorita, que organiza su blog a través de una movilización general http://wir-sind-da-th.skyrock.com titulado "Ich bin da" para esta historia no degenere.

De hecho, los fans saben ellos (y ellos) y no dude en ir a la caza de brujas, como si el acoso amigo (s) de Perrine, el "stalker" iba a cambiar nada en destino judicial de Tom Kaulitz ...

Fuente:x

De las rastas a las trenzas

26. dubna 2009 v 14:50 | Posted by BillundTom
Dos Artistas muy distintos en generos, pero todos deben de conoser a Arcangel un artista del genero del reggaeton, en estas imagenes comparativas sea encontrado similitud, recordemos que con esto se aclaran los rumores acerca de que Tom tenia un nuevo Look, en cuanto a que cambio las rastas para lucir con trenzas y el color del pelo mas oscuro.

A hora fans que opinan ¿como se ve Tom con este nuevo Look?.

Bild.de - Divčí skupina zastavuje nové album Tokio Hotel

26. dubna 2009 v 14:25 | Posted by BillundTom
Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění

Pravdivá verze benzinové story?

26. dubna 2009 v 10:41 | Posted by BillundTom
Posted by La luna;

Řeknu Vám, jak se to stalo, verzi, která mi byla řečena. Myslím, že je víc realistická. Ale berte to s rezervou, protože ta holka, co mi to řekla, to má od kamarádky - a té to zase řekla její kamarádka. A víte, že s každým předáním této informace se každý její kousíček ztratí.

Ty francouzské holky bydlí v Hamburgu už déle než rok a jsou stalkers. Bill, Tom i jejich matka už je několikrát žádali, aby s tím přestali. Většina z těch fans, co požádali, už stojí aspoň 500 metrů od jejich domu a už tam ani tak moc nejsou. Jenom tyhle francouzské holky stále parkují před vchodem do jejich domu a ignorují všechny prosby od TH. Situace mezi nimi se stále víc a víc zhoršovala a obě strany na sebe začaly být více agresivní. Například vždycky, když kluci chtějí vjet do domu, křičí na ty holky: "Vypadněte!" a ty holky na ně "Polibte nám". Jejich matka chtěla víc dokumentů, aby je mohli zažalovat, jako fotky a videa. Samozřejmě, že si holky všimly, že je natáčí, a zhnusilo je to.

Toho dne, kdy se stal incident na benzínce, holky pronásledovaly Toma od jeho domu ke studiu, od studia zpátky domů, od domu k Andimu a od Andiho na benzínku. Na benzínce Tom a ta druhá osoba, co tam s ním byla, holky znovu natáčeli. Takže ty holky šly k jejich autu, klepaly na okýnko, snažily se otevřít dveře a křičely na ně, aby je přestali natýčet. Jedna kopla do Tomového auta. Tom otevřel okýnko a zakřičel: "Dotkni se znovu mého auta a zabiju tě!"

Jiná holka zrovna kouřila (právě Perrine), takže svou cigaretu vzala a s velkým úsměvem a velmi pomalu ji típla o auto. Pak Tom otevřel dveře a chtěl jí něco udělat. Jiná holka ho odtlačila od své kamarádky a ta, co mu típla cigaretu o auto, se pokusila dát mu přes hubu. Takže ji uhodil on, pak nasedl do auta a odjel. Pár z těch francouzských holek taky odjelo. Pak někdo zavolal sanitku, policii - a když zaznělo jméno Tokio Hotel, přijel i tisk. Tisk si musel story trochu předělat, protože ty holky nedávaly žádné interview. A policie jim taky rozumněla sotva polovinu, protože uměly plynule jen anglicky a francouzsky.

Eluniversal.com: Tokio Hotel, víctima de amor apache

25. dubna 2009 v 18:20 | Posted by BillundTom
Tokio Hotel, víctima de amor apache
La banda de pop Tokio Hotel está siendo acosada por un grupo de jóvenes fanáticas extremas que obligaron a tomar medidas de seguridad para proteger a los miembros del grupo musical, informó el manager de la banda

HAMBURGO, (DPA) .- La banda de pop Tokio Hotel está siendo acosada por un grupo de jóvenes fanáticas extremas que obligaron a tomar medidas de seguridad para proteger a los miembros del grupo musical, informó el manager de la banda.
El acosamiento afecta no sólo a los cuatro integrantes del grupo en torno al vocalista Bill Kaulitz, sino también a sus familiares, que en los últimos días tuvieron que cambiar constantemente de domicilio, dijo el manager David Jost.
Se trata de un grupo de muchachas que se cubren con velos y pañuelos. Una de ellas tuvo en la semana un altercado con el hermano mellizo de Kaulitz, Tom, a quien había confundido con el líder de Tokio Hotel.
"Estas muchachas no son simples fanáticas, sino que son lo que en inglés se llama stalker, acosadoras furiosas, que ponen en peligro la seguridad de las personas", aclaró Jost.
De acuerdo con versiones de prensa, el grupo de acosadoras tiene su origen en Francia y se denomina Les afghanes on tour (Las afganas en acción) .
A mediados de la semana que recién terminó, los medios alemanes dieron cuenta de un incidente que llevó a una admiradora del grupo a denunciar al vocalista.
La chica acusó ante la policía a Tom Kaulitz, guitarrista de la exitosa banda de haberla agredido físicamente luego de que tuvieron un altercado en una estación de gasolina.
Describió que el músico no se dejó fotografiar, que le aventó una colilla de cigarro por la ventanilla del auto, misma que levantó y apagó en la carrocería del mismo, provocando la furia de Tom, quien, según dice, la abofeteó. Al parecer ella es parte del grupo de las 'stalker'.

Bill nebo Pocher: Kdo je víc cool?

25. dubna 2009 v 18:17 | Posted by BillundTom

TV-komik Oliver Pocher (31) vystupoval v šesté řadě "Německo hledá Superstar" jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Zvolte, kdo je víc cool: Pocher nebo skutečný Bill...

"Tuhle píseň věnuju sobě," vychloubal se Pocher v sobotu před "Německo hledá Superstar". Později vystoupil s "Durch den Monsun".

Pocher to vzal s humorem, ale vrchní porotce Dieter Bohlen (55) se ukázal trochu ovlivněn. Když Oliver Pocher zpíval, opustil sál, pravděpodobně kvůli záchodu.

Pocher je v dalším kole. Pozvání na další show přijal a vtipkoval: "Možná mi může Dieter napsat song..."

Byl by Bill Kaulitz ohromen vystoupením Olivera Pochera? Může ještě něco okopírovat? Hlasujte!

zdroj: Bild

Je Tom násilník? BRAVO zná pravdu!

25. dubna 2009 v 18:16 | Posted by BillundTom

Tokio-Hotel-Star Tom udeřil dívku do obličeje! Ale BRAVO zná tajemství, které za tím je!


Fanoušci jsou šokováni! Jinak tak milý Tokio-Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) vybouchl a udeřil dívku do obličeje! Síla! Náš Tokio-Tom násilník? Co se stalo? Čerpací stanice v Bahrenfeldu v Hamburku, Tom chtěl natankovat svoje černé Audi R8. Najednou se objevily čtyři fanynky. Jedna dívka, Perrine D. (21) fotila star s bleskem přes okno auta. Na to měl Tom vyhodit cigaretu z okna. Perriene vzala oharek cigarety, típla ji na okno jeho auta. Tom vyskočil z vozu, rukou ji vrazil do obličeje, trčil do ní, než spadla na zem. Potom Tom odjel pryč.

Perrine zavolala policii, sanitka ji převezla s monoklem pod okem a zraněním ucha do nemocnice. Taková scéna byla zaznamenána na kameru čerpací stanice. Teď bude proti Tomovi vznesena žaloba za ublížení na těle. Ale co za tím opravdu stojí?

Zasvěcenec říká: "Dívky, které byly zapojeny do incidentu na čerpací stanici, nebyly žádné fanynky - ale skupina agresivních stopařek." Dívčí gang z Francie, který se jmenuje "les Afghanes on tour". Jsou většinou zakryté nebo maskované. "Už téměř půl roku jsou v obležen bytů členů kapely, hází vajíčka po autech a nevyhrožují dokonce kapele, ale jejich rodinám - dokonce také některým fanouškům." To potvrdil také producent Tokio Hotel, David Jost (36) z LA pro Bravo. "Jedna z těch dívek-stopařek, zaútočila 8.dubna také na rodinného člena Billa a Toma" vypráví. "Další den jsme rovnou proti dívce podali oznámení - teď jsme podali další trestní oznámení."

Ale co mají tyhle Francouzsky proti Tokio Hotel? Zasvěcen z kruhu fanoušků říká: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané. Tak vypracovaly šílený plán - zničit Tokio Hotel! Díky měly zjistit všechny adresy rodinných členů, bodygardů a členů kapely, aby uskutečnily svůj plán. Jsou všude, číhají na ně na každém kroku!"

"Les Afghanes on tour" (vzhledem k maskování přes arafatky) číší totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Dokonce poslaly Tomovi, Billovi a spol výhružný dopis. "Hází vejci, přivádí ostatní lidi k pláči - a nepřestanou, protože jim to připadá jako zábava." Kluci z Tokio Hotel také osobně prosili čtyři dívky, Angelique, Noemie, Aurore a Perriene, aby přestaly. Je Tomova reakce také jenom kvůli neustálému trápení jeho rodiny, přátel, kamarádů kapely a fanoušků? "Víc než půl roku kluci proti tomu nic nedělali - jen prosili o klid. Tenhle gang chce kapelu zničit -a s tímhle jsou už o krok dál," obává se zasvěcenec.

U TH fanoušků jsou "les Afghanes on tour" už delší dobu obavou. MelovesBill na internetu píše: "Toma pronásledovaly už dost dlouhou dobu!" Jean19 říká: "Agrese je blbá. Ale Tomovi rozumím. Někdy jsou nervy prostě u konce." Násilí přesto není žádné řešení… V tomhle je BRAVO pro vás…

Is Tom a troublemaker? BRAVO know the truth!

25. dubna 2009 v 18:16 | Posted by BillundTom

Tokio Hotel-star Tom hit a girl in the face!
But BRAVO know the dark secret behind the story!

The fans are shocked! The otherwise so loved Tokio Hotel-guitarist Tom Kaulitz [19] have been losing it, and hit a girl in the face! Seriously! Our Tokio Tom a troublemaker?
What happened? At a gas station in Hambuer-Bahrenfeld, Tom fill up his gray Audi R8. Suddenly 4 female fans comes up. A girl, Perrin D. [21] from France photographed the star through the windscreen.
After that Tom should have thrown a cigarette out the window. Perriere, took it and pressed it against the window on his car. Tom jumps out of the car, beats her with an open hand in the face, pushed her so that she falls to the ground
. after that Tom disappears D. Perrin call the police, an ambulance take her to the hospital. She has a swelling under the eye and ear damage. The whole scene was filmed by a surveillance camera of the petrol station.
Now there is a complaint against Tom for easier injury. But what was behind it? An insider says: "The girl in the incident was not a fan but a member of a group of aggressive stalkers: a bunch of girls from France has been stalking Tokio Hotel. They call themselves" Afghans are on tour. "" Often, they are covered with scarves or masked "continues the insider "They have stood outside the band members' house in half a year, throwing eggs at their cars and threaten not only the band and their families - but also other Tokio Hotel fans.

This was also confirmed by Tokio Hotel-producer David Jost [36] from LA to Bravo: "One of these masked stalker attacked a family member of Bill and Tom April 8," he says. "We did direct a notification to the police the following day - and will now make additional notifications. "But what have these Frenchwoman to Tokio Hotel? An insider reported:" A year ago, rented one of those French girls an apartment in the same area as Tokio Hotel-twins ". But Bill [19] and Tom wanted to be in peace at their homes for a few days off and relax undisturbed. "This could the Stalker not accept, they became acidic. For revenge they developed a plan to destroy for Tokio Hotel!" Girl Gang found out the addresses of family members, bodyguards, and the band members, and putting their plan in to action. "They are cheating all over them, follow each step!" Afghans on tour "spreading fear among Tokio Hotel and their fans. They send threatening letters to Tom, Bill and co "" They throw eggs, other people cry - and they simply do not listen because they think it's funny.
" Not even on the appealn from the Tokio Hotel guy's, did the 4 girls Angelique, Noemi, Aurore and Perriere listen to . Is Tom's outbreak only a desperate reaction to this constant torment against his family, friends, band colleagues and fans ? "For over half a year has the boys done nothing except to ask for peace and quiet. This gang will destroy the band - and maybe even go further "fear the insider. Among TH-fans is "Afghans on tour" feared long ago. MelovesBill write on the Internet: "You have stalked Tom for a long time, and I had done the same!" Jean19 says: "Aggression is the shit! But I can certainly understand Tom. Sometimes it becomes too much." "Violence is, after all, no solution." BRAVO will follow this ..

Tokio Hotel asombrados por las stalkers militantes

19. dubna 2009 v 13:03 | Posted by BillundTom

×××Tokio Hotel asombrados por las stalkers militantes ×××

Cartas y amenazas de vídeos de Internet: La banda Tokio Hotel se siente acosada por cuatro jóvenes en Francia. En un mensaje dice que esta es la razón por la cual Tom reaccionado de manera violenta en contra de la chica. La policía está investigando el caso.

Tokio Hotel han sido perseguidos por más de medio año por un grupo militante de amonestadores. A la de 21 años la que recibió un golpe de Tom el guitarrista, es una de las cuatro chicas enmascaradas, una chica de Francia, dice BILD. Las amonestadoras persiguen a la banda para todas partes y les amenazan.

El manager del grupo, David Jost, ha confirmado el incidente. Una de las "chicas oculta" han atacado a un miembro de la familia de los gemelos Bill y Tom Kaulitz, el 8 de abril, debe haber sido la madre de los músicos. Se hicieron las denuncias en contra de esta mujer, e incluso se harán más.

La pandilla son "Les Afghannes en Tour",que, según una fuente de información, estubieron en la casa de los miembros de la banda y lanzaron huevos a sus coches. Esta chica también envió cartas amenazadoras. En estas cartas, el amonestadores anuncian una pequeña pesadilla. " "No somos felices. Estamos impacientes", dice la carta.
Detrás de la denominación "Les Afghannes en Tour", un perfil en línea de la comunidad social MySpace eliminado. Este perfil se elimina de una mujer de 23 años de Hamburgo, que muestra una imagen con un palestino cubriendo su cara. También escribió un lema: "Estamos dispuestos a hacer la vida de otros una verdadera pesadilla". Fue excluido en un vídeo a Tokio Hotel de youtube que tiene el nombre de "Tokio Hotel, somos... mierda!" (= "Tokio Hotel, estamos ... M * RDA!)

La policía de Hamburgo se ocupa ahora de las denuncias de asalto en contra de Tom Kaulitz. El miércoles por la noche en una gasolinera en una parte de la ciudad de Hamburgo llamada Bahrenfeld, le dió con su puño al rostro de la joven de 21 años.
La chica dijo que ella sólo quería hacer una foto al chico de 19 años. Después de eso, Kaulitz supuestamente lanzó un cigarrillo encendido en su contra. La de 21 años, tomó el cigarrillo y apretó contra la ventana del coche. La mujer iba acompañada por cuatro amigas.

Source:Welt.de

 
 

Reklama