Výzva pro všechny FAns TH!!

26. dubna 2009 v 9:36 | Posted by BillundTom |  Unfiled
Zdravíme všechny fans TH!

Určitě jste slyšely nebo četly zprávy o tom, že "Tom Kaulitz z TH band uhodil nebo dokonce zmlátil svou 21letou fanynku".
Jak je známo, německý tisk si takovou záležitost nenechává ujít a píše o této věci nejrůznější zprávy a reportáže. Dokonce se zapojila i česká média, u kterých bychom asi reakci na toto čekali nejmíň.
Nemohly jsme si s Lilchen také nevšimnout, že české, slovenské i polské fans stojí na Tomově straně a dávají to hezky najevo J.
Rozhodly jsme se proto vytvořit video, které by jasně ukazovalo, že za Tomem stojíme a fandíme mu. Pro některé to určitě bude hloupost a celé to budou pokládat za absurdně trapné, ale věřte, že tohle bude jak pro nás, tak i pro ně +.

A co proto udělat?
Jednoduše…

Vezměte svou jakoukoliv fotku, ať už z libimseti, lide.cz, z rodinného alba nebo se klidně vyfoťte znova a připište slogan typu "Tom, Ich bin an deiner Seite" nebo cokoliv jiného…hlavně to musí být anglicky nebo německy a musí to být čitelně. Můžete klidně zapojit svou fantazii je to na vás.
Vaše fotky potom posílejte na Monicca16@seznam.cz a my z těch všech fotek uděláme jedno video, které bude následně odesláno dál.
Určo o něj nepříjdete, bude zveřejněno a volně k vidění.

Připojit se můžou také fans ze Slovenska, Polska či jiného státu. Uvítáme vše J

Své fotky zasílejte do 27.4. 2009 !! Pokud by fotku někdo poslal 28., tak ji ještě přidáme.

Děkujeme za Vaši pomoc.


Monchen a Lilchen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama