Tom Kaulitz se měl dopustit násilí

18. dubna 2009 v 23:34 | Posted by BillundTom |  Interviews
Fanynka ho nemohla údajně nechat: Tom Kaulitz, kytarista Tokio Hotel, chtěl v Hamburku natankovat a měl být přitom obtěžován francouzskou turistkou. Než stlačila cigaretu na lak jehoauta, Kaulitz vybouchnul a údajně ji udeřil.

Kolem jedenácté hodiny večer ve středu zastavil Tom Kaulitz se svým autem Audi na benzínce v Hamburku. Jedna francouzská turistka popovou hvězdu na čerpací stanici poznala, jak uvedla hamburská policie. Mluvila s ním a zkoušela navázat rozhovor. Přitom byla dívka zřejmě velmi dotěrná. Od reagoval odmítavě. To Francouzsku frustrovalo a tak měla na lak Audi Kaulitze stlačit cigaretu.

Žena, která tam byla v doprovodu čtyř kamarádek poznala Audi, ve které seděl Kaulitz a chtěla ho vyfotit. Podle ženy stáhl Kaulitz okénko a hodil po ní zapálenou cigaretu, kterou ona sebrala a slačila na lak auta.

Situace se stupňovala: Kaulitz vystoupil a údajně ji uhodil tak, že dívka spadla na zem. Dostala ránu pod okem a zavolala policii. S jejich příjdezdem Kaulitz odjel, takže se ho na to úředníci nemohli zeptat. 19letý ale dostane příležitost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí. Fanynka se cítila zraněná, tak na čerpací stanici zavolali sanitku. Ta ji okamžitě převezla do nejbližší nemocnice.

Tokio Hotel jsou jedna z komerčně nejúspěšnějších německých kapel poslední doby. Kapela byla založena dvojčaty Billem a Tomem Kaulitzem (19) z Magdeburku. Doteď prodali přes pět milionů nahrávek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama