Tn.cz - Dívčí idol z Tokio Hotel nafackoval fanynce před kamarádkami

18. dubna 2009 v 23:37 | Posted by BillundTom |  Interviews
Tom Kaulitz

Německá policie si musí posvítit na devatenáctiletého kytaristu Toma Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. Napadl fanynku.

Hamburská policie ve čtvrtek začala vyšetřovat kytaristuToma Kaulitze, člena úspěšné skupiny Tokio Hotel. Německý idol dívek napadl svou fanynku. Vrazil ji facku a způsobil lehke zranění v obličeji.

"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

Mluvčí policie Ralf Kunz potvrdil, že uvedeným mladíkem je Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Miláček teenegerů napadl svoji fanynku. Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka doprovázená čtyřmi přítelkyněmi zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.

zdroj: tn.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama