Pravdivá verze benzinové story?

26. dubna 2009 v 10:41 | Posted by BillundTom |  Interviews
Posted by La luna;

Řeknu Vám, jak se to stalo, verzi, která mi byla řečena. Myslím, že je víc realistická. Ale berte to s rezervou, protože ta holka, co mi to řekla, to má od kamarádky - a té to zase řekla její kamarádka. A víte, že s každým předáním této informace se každý její kousíček ztratí.

Ty francouzské holky bydlí v Hamburgu už déle než rok a jsou stalkers. Bill, Tom i jejich matka už je několikrát žádali, aby s tím přestali. Většina z těch fans, co požádali, už stojí aspoň 500 metrů od jejich domu a už tam ani tak moc nejsou. Jenom tyhle francouzské holky stále parkují před vchodem do jejich domu a ignorují všechny prosby od TH. Situace mezi nimi se stále víc a víc zhoršovala a obě strany na sebe začaly být více agresivní. Například vždycky, když kluci chtějí vjet do domu, křičí na ty holky: "Vypadněte!" a ty holky na ně "Polibte nám". Jejich matka chtěla víc dokumentů, aby je mohli zažalovat, jako fotky a videa. Samozřejmě, že si holky všimly, že je natáčí, a zhnusilo je to.

Toho dne, kdy se stal incident na benzínce, holky pronásledovaly Toma od jeho domu ke studiu, od studia zpátky domů, od domu k Andimu a od Andiho na benzínku. Na benzínce Tom a ta druhá osoba, co tam s ním byla, holky znovu natáčeli. Takže ty holky šly k jejich autu, klepaly na okýnko, snažily se otevřít dveře a křičely na ně, aby je přestali natýčet. Jedna kopla do Tomového auta. Tom otevřel okýnko a zakřičel: "Dotkni se znovu mého auta a zabiju tě!"

Jiná holka zrovna kouřila (právě Perrine), takže svou cigaretu vzala a s velkým úsměvem a velmi pomalu ji típla o auto. Pak Tom otevřel dveře a chtěl jí něco udělat. Jiná holka ho odtlačila od své kamarádky a ta, co mu típla cigaretu o auto, se pokusila dát mu přes hubu. Takže ji uhodil on, pak nasedl do auta a odjel. Pár z těch francouzských holek taky odjelo. Pak někdo zavolal sanitku, policii - a když zaznělo jméno Tokio Hotel, přijel i tisk. Tisk si musel story trochu předělat, protože ty holky nedávaly žádné interview. A policie jim taky rozumněla sotva polovinu, protože uměly plynule jen anglicky a francouzsky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama