Podpořte Toma

19. dubna 2009 v 13:09 | Posted by BillundTom |  News
Ahoj všichni,
Z "Schrei im Zimmer 483" chceme ukázat naši podporu Tomovi a rádi bychom, aby každý fanoušek na světě, který věří v jeho nevinu nám v tomhle pomohl. Musíme demonstrovat na to, že ne všichni fanoušci jsou jako Perrine a její přátelé! Pro to jsme se rozhodli udělat video s fotkami všech fanoušků, nezáleží na zemi. Na fotkách musí být motto "We support you!" a vaše země.
Jestli se chcete zúčastnit do této opravdu důležité fan-akce tak pošlete e-mail se svojí fotkou a mottem a zemí na tom, a prosím udělejte jasné motto. Pošlete to ještě před 8.květnem na e-mail jumbies_fanaction@hotmail.com my pošleme video následující dny do Universalu, tak to můžou ukázat TH managementu a TH klukům.
Prosíme, pomozte nám ukázat, že tu jsou opravdový fanoušci!


De "Schrei im Zimmer 483" para mostrar nuestro apoyo a Tom y queremos asegurarnos de que cada aficionado en el mundo que creen en su inocencia nos ha ayudado en esto. Tenemos que demostrar que no todos son fanáticos como Perrine y sus amigos! Para ello, hemos decidido hacer un video con imágenes de todos los aficionados, con independencia del país. Las fotos deben ser el lema 'Nosotros lo apoyamos! " y su país.
Si quieres participar en este importante abanico de actividades y enviar un e-mail con su foto y el lema, y los países que, por favor, y dejar claro lema. Enviar antes del 8 de mayo al correo electrónico que envíe vídeo jumbies_fanaction@hotmail.com días consecutivos a Universal, por lo que puede mostrar gestión y TH TH niños.
Por favor, ayúdenos a mostrar que hay verdaderos fans!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama