News o stalkers i o celé situaci

19. dubna 2009 v 13:39 | Posted by BillundTom |  News
  • O našich milovaných stalkers se začalo hodně psát; jak s tím začal Bild, teď se to objevuje na všech online portálech Německa. Můžeme jen doufat, že se to brzo dostane i do Česka. (kdybyste to třeba někde viděli, určitě pošlete odkaz do komentářů! :D)
  • Tady se můžete podívat na skeč z jejich dalšího blogu.
  • Středeční útok na Toma byl plánovaný.
  • Co se vědělo už z dřívějška a co jedna ze stalkers sama řekla - její taťka jí řekl, že je v pořádku, že tam je a stopuje kluky - a navíc těm holkám rodiče všechno platí, aby mohly jen stopovat a nemusely pracovat. To sou členy nějaký sekty nebo co, že sou tak pošahaní?!
  • Celý případ se předal kriminální policii.
  • Jednu věc sme jim ale přidali neprávem - tu věc s Andym si jedny holky vymyslely, používaly název té akce úplně na něco jiného a jejich blog nemá nic s těmahle stalkers společnýho, takže se omlouvají za to nedorozumnění. (je to ten blog, ze kterýho tu byl dopoledne screen). Tady najdete vysvětlení - je to přímo z toho blogu, odkud screen pocházel, a je to i v AJ, takže snad budete rozumět ;)
  • Také se dozvídáme víc o těch holkách. A to přímo od jedné paní z Universalu, co pracuje pro TH management. Vysvětlila, proč to ty holky dělají. Ví o nich totiž už dávno. Trpí totiž jednou mentální chorobou. A tohle není vtip, tohle je už zjištěný fakt. Ta choroba se nazývá erotománie (v AJ je to erotomania, nevím, jestli se tomu v CZ říká stejně, protože význam erotománie mám spojený s něčím trochu jiným). Kdyžtak si to vygooglujte, tady jen ve zkratce. Tihle stopaři totiž věří, že hvězda, kterou pronásledují, je do nich zamilovaná. Ale samozřejmě se nemusí jednat jen o hvězdy. Takže, ti choří té osobě pořád volají, píšou maily, zjišťují o něm informace, chtějí být v kontaktu s jeho rodinou a přáteli - a hlavně - chtějí ho mít pořád na očích. Zasahují mu do soukromí, nerespektují jeho pocity, to, že ho nechce,.. No, je to na dlouho, vygooglujte si to nebo si to přečtěte na wikipedii :D
  • U studia i u domu Kaulitzů už stojí policioe a posílá všechna stalkers domů.
  • Kluk z německého oficiálního fóra (vím, že sem uváděla, že to byla holka, ale spletla sem se, pardon), co jel do Berlína, aby podal všechny důkazy ohledně těch stalkers a řekl vše, co o nich ví, je už zpátky doma. Byl tam na výslechu dvě hodiny místo slibovaných dvaceti minut. A jinak taky - od policie víme, že čerpací stanice opravdu neví NIC o tom, co se tam stalo. Takže co? To teda žádný záznamy na kameře neexistují?! Protože kdo jiný mluví pravdu než policie?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama