Na podporu stahujte "Ich bin da"

28. dubna 2009 v 21:48 | Posted by BillundTom |  NewsVzhledem k tomu, že informace, které dostáváme případu mezi stalkers a skupiny občanů (normálních fanoušku) si myslí, že potřebujete pro jednou velkou demonstrací lásky od opravdových fanoušků.

Vždycky jsme tu pro ně, když Bill byl nemocný... A přes to všechno co se stalo za ty roky.

Takže tady je myšlenka ,vznikla ve francouzských fórum THSekunde (http://tokiohotelsekunde.forumandco.com/). Domnívám se, že většina z Fan akcí není vidět (bohužel), někdy dokonce i ze strany fanoušků. Takže jsme se rozhodli uspořádat hlavní světovou fan akci, ze všech zemí na podporu Tokio Hotel (celé kapele, a to nejen Tomovi).

Chceme udělat velký "Download Day" na píseň "Ich bin da" (nebo "By your side") Cílem tohoto tahu je přivést píseň na číslo jedna všech světových seznamech! Pokud se vám to podaří, bude ihned vědět, proč je písnička co je tu po dobu 2 let (jeden v některých zemích), je náhle # 1?
Vyberte "Ich bin da" s dopisem.
Chceme, aby tato akce se konala ve všech lokalitách stejný den: 16. května na iTunes.

Všichni víme, že atmosféra je velmi chladná mezi fanoušky na celém světě, je skvělá příležitost to změnit a ukázat všem, že jsme jednotní hudbou.

Díky za pomoc na podporu našich kluků. Jedná se o globální představu, tak neváhejte inzerovat všude.
Oficiální fanclubs Chorvatsko, Švýcarsko, Estonsko, Belgie, Itálie, Francie a USA jsou si vědomi tohoto projektu jsme se čekalo na odpočinek.

Máte-li jakékoli dotazy, udělat thsekunde@hotmail.fr Více info THAmerica.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama