Album kvůli Afgánkám zpožděno!

26. dubna 2009 v 20:53 | Posted by BillundTom |  News
Bill [19] a Tom Kaulitzovi [19] by měli být teď v Los Angeles a dokončovat jejich nové album. Let už byl zabookován, ale TH-dvojčata zůstala doma. To díky strachu, který mají o svou matku, na kterou zaútočil francouzský dívčí gang "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny Tom udeřil na benzínce v Hamburgu Francouzku Perrine D. (21) Ta předtím típla cigaretu o jeho auto.

"Po početných vyhrožováních a útocích bylo díky pronásledování stalkers způsobeno i mnoho dopravních nehod" řekl manažer David Jost. Bill a Tom podali oznámení, Perrine D. také.

Pak právník Francouzek nabídl, že stáhnou žalobu, pokud to TH udělají taktéž. "Udělali bychom to jedině za podmínky, že podepíšou prohlášení, kde slibují, že se už nikdy nepřiblíží ke skupině a jejich rodinám". Jenže po tomhle prohlášení dívky vyhodily svého právníka. Jost: "Takže jsme žalobu nestáhli."

Tyhle dívky házely flašky na jejich auta a 8. dubna zaútočily na jejich matku. "Napadení jejich matky bylo to nejhorší, co se Tomovi a Billovi mohlo stát. Když se jedná o člena rodiny, všechny ostatní priority Bill a Toma jdou stranou" To je důvod, proč dvojčata matku neopustila.

stránka: BILD.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama