TH: Budeme hrát v Argentině

10. března 2009 v 16:05 | Posted by BillundTom |  Interviews

Tokio Hotel: "Budeme vystupovat v Argentině."
Kapela v tuhle chvíli známá po celém světě potvrzuje, že fanoušci v naší zemi (Argentina) se dočkají toho, na co čekají tak dlouho: Konečně přijdou na argentinskou půdu v dalším turné. A to se stane jakmile vyjde za pár měsíců čtvrté album. Zbývá jenom trocha času!
Po mnoho let tu nebyl takový fenomén po celém světě. Dvojčata Kaulitzovi, Bill a Tom, Georg Listing a Gustav Schäfer nejsou jenom součástí revoluce v hudebním světě, ale navíc miliony dívek omdlévají po celém světě a pronásledují kroky kapely. Právě pracuje ve studiu na svém novém albu na následníku super slavného Scream a kluci jsou proto pořád zaneprázdněni.
"Jsme jedna z nejvíce spolupracujících kapel na světě. Není tu žádné rozhodnutí, které by se udělalo bez jednoho z nás. Bill dělá texty a pracujeme se čtyřmi producenty. Dáváme se na obaly alb a jsme v našich videoklipceh, prostě všude. Nápady jsou naše a to, jakým směrem se ubýváme, je taky naše rozhodnutí," řekl Tom na Los 40 Principales rádiu při čemž řekl, že oni sami si dělají takovou slávu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama