Dlouhá cesta Tokio Hotel-hitů

20. února 2009 v 21:53 | Posted by BillundTom |  Interviews
Obrázek “http://www.express.de/XP/expressbild/xxl/2956312111.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Očekávaný konec května je pro fanoušky Tokio Hotel dost daleko.
Dlouho očekávané třetí album čtyřech Magdeburčanů vychází. EXPRESS ukazuje, jak vznikají songy TH - jednou kolem zeměkoule.
V posledních třech letech slavili Bill a Tom Kaulitzovi (19), Georg Listing (21) a Gustav Schäfer (20) celosvětově obrovský úspěch. Tři roky, ve kterých téměř žili z kufrů. Jasně, že jenom také k produkci alba neradi vychází z domů.
Ale také (téměř) nemusí. Protože písničky nové desky obletí sice celý svět, kluci můžou přesto zůstat v Německu. A tak to celé funguje.
Ve svém berlínském bytě nahrávají Kaulitz-dvojčata ve vlastní režii demo verze jejich písní. V hlavním městě mají oba dva malé domácí studio. Nahrávky posílají přes internet do USA. Do Los Angeles.
Tam otevřeli před několika dny Tokio Hotel vlastní nahrávací studio. David Jost, manažer a producent v jedné osobě přijal s jeho partery Davidem Rothem a Pat Benznerem soubory. Samozřejmě nebylo ještě všechno perfektní. Přes Chat-program "Skype" startují tito tři producenti tříhodinou video konferenci s Billem a Tomem v Berlíně. Jost: ,,Písně jsme společně kompozitně přepracovali."
Další den musel Bill přece jenom z domu. Do Hamburku, do "kmenového studia" Tokio Hotel. Opět píseň nazpívává, se kterou už v LA přepracovával hudbu. Z Kalifornie před řízení ISDN nahrával a jeho části zpěvu rovnou na počítači zpracoval. ,,Nikdy jsme si nemysleli, že tuhle produkci alba vůbec někdy použijeme," prozradil Jost. Jestli se to vyplatí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama