DestinoRock: Tokio Hotel

5. února 2009 v 9:56 | Posted by BillundTom |  Interviews

Tokio Hotel budou čelit výzvě svého života.Dvě alba v jejich mateřském jazyce a jedno v angličtině již vyšli na trh, která prorazila nedávno v AMERICE.
Tokio hotel stihnou nové album a zdá se být už znám jejich život.
Jako u několika skupin,dnes, pokud existují , měly skvělé starty kariéry .Měli bychom se vrátit ke starším skupinám. Netřeba připomínat že jsme mluvili okapelách,ketré v současné době hrají ve velkých halách, cíl kluků z Tokio Hotel chce za krátkou dobu už více kapel.

Nyní už několik dní jsou písničky které slouží k propagaci nových tokio hotel v roce 2009. Skupina se dál vyvíjí a Billův hlas se stále více vzdaluje od hlasu za dob teenager. Ambice jsou mnohem větší a táké jejich odpovědost . V novém album skupiny musí jít o krok vpřed aniž by se zapomínalo na minulost, ale jsou si vědomi že jejich budoucnost je v sázce.
Je to sice trochu silné ale mluvíme o vývoji a smrti skupiny.
Propagace je nekonečná po výrazné době se snížil úkot na větší koncerty. Pokud Tokio Hotel prodají hodně odmění fanoušky. Budou se snažit přesvědčit i USA o jejich novém cd. Velké dílo ,které, ačkoli nejsou svatí musíme si uvědomit že v mnoha svých akcí byla skvělá.
100 procentně vyrobeno v Německu.

První sing bude souběžně oznámen jako nové termíny pro jejich následující turné:-) Čekání je věčný tak si můžete stáhnout zde v mp3 AVALON HOLLYWOOD když byli v usa.

Translate by bill-kaulitz-de.blog.cz
source: schrei-im-zimmer483.blogspot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama