Tokio Hotel jsou vítězi roku

9. listopadu 2008 v 15:52 | Posted by BillundTom |  News
http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/musik/fotos/2008/bands/tokio-hotel/tokio-hotel-10779592-qf,templateId=renderScaled,property=Bild,height=225.jpg

Jaký to úspěšný rok pro Tokio Hotel! V roce 2008 získali tolik významných ocenění, jak ještě nikdy předtím v jejich kariéře. Čtvrteční večer získali Tokio Hotel v Liverpoolu "MTV Europe Music Awards" jako "Nejlepší live kapela". Vrchol rostoucí kariéry Magdeburčanů…

Tokio Hotel-šílenství dál pokračuje! Tento rok musí být pro Billa, Toma, Gustava a Georga jako jedinečný obrovský sen.

Mají celosvětově vyprodané koncerty, prodali miliony desek a dařilo se jim v USA - nejtvrdším hudebním byznyse na světě a získali tam ocenění.

Hráli před tisíci křičícími dívkami v Paříži a Mexiko převedli do varu. A létali od jednoho vyhlašování cen za druhým a získávali jednu cenu za druhou.

V roce 2008 získal Bill a spol ty nejdůležitější ceny jako Echo (v kategorii "Nejlepší videoklip" za Spring nicht), Goldene Kamera (v kategorii "Nejlepší národní kapela"), Comet (v kategoriích "Nejlepší kapela", "Nejlepší videoklip" za "An deiner Seite", "Nejlepší Liveact" a "Super-Comet") a MTV-Awards v Los Angeles, Mexiku a Liverpoolu.

"Cítím se ještě trochu nejistě. Je to tak velké ocenění a stále ještě uvažuji, že když vidím ty ostatní, že jsme stále ještě ti čerství malí kluci z Magdeburku", komentoval Bill z Tokio Hotel poslední ocenění v Liverpoolu.

Pro fanoušky už tak dlouho nejsou - Tokio Hotel se podařilo v tomto roce udělat celosvětový průlom a teď jsou opravdové mezinárodní superstars!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama