TH budou spolupracovat s Dianou Warren!!

12. listopadu 2008 v 18:51 | Posted by BillundTom |  News
První bych měla vysvětlit, kdo je Diane Warren. Je to jedna z nejúspěšnějších skladatelek. Momentálně pracuje třeba s Pussycat Dolls a napsala hity pro interprety jako Aerosmith, Mariah Carey, Celine Dion, Cher, Backsteet Boys, Bon Jovi, Mary J. Blige, Whitney Houston, PCD, Ringo Starr, Anastacia, Kiss, Xtina, Barbara Streisand.. mohla bych jmenovat donekonečna. Nejnovější spolupráce třeba Leona Lewis, Akon nebo Chris Brown.


Určitě znáte songy jako I Don't Wanna Miss A Thing, There You'll Be a další. Jasně, píše i pro hodně komerční zpěváky, ale taky napsala skvělé rockové hity!

Je opravdu velká pocta, aby Vám tahle skladatelka napsala písničku! A právě teď spolupracuje s Tokio Hotel! Pracuje s nimi nejspíš na jejich první originální anglické písničce!

Na jednu stranu mě štve, že to bude poprvé, kdy si nebudou psát TH písničky sami, ale podívejte sena ty jména lidí, co s ní spolupracovali! TH už asi chtějí nějaký song v angličtině, který bude prostě originál v AJ. Sice donedávna tvrdili něco jinýho, ale co se dá dělat ;) Útěchou zůstává, že aspoň německý písničky píše všechny výhradně Bill ;) A nezapomínejte, že ona ho nepíše kompletně, ale pracuje společně s nimi!

Tady se můžete podívat na všechny songy, co složila ->


Source: terusky-tokiohotel.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama