Párty a flirtování v Los Angeles

20. listopadu 2008 v 6:42 | Posted by BillundTom |  Interviews
Tom a Bill z Tokio Hotel si užívají života jako superstars.

Párty a flirtování v Los Angeles
Úžasné večeře a flirtování s Pussycat Dolls. Bill a Tom Kaulitzovi z Tokoi Hotel žijí svým životem hvězd naplno. Zatímco Gustav a Georg se zdržují dále, Tom a Bill se rozhodli poznat hvězdné město Los Angeles, když kapela byla na návštěvě. Kluci mají velký úspěch v USA za poslední půlrok, ani se nestyděli přijmout pozvání na MTV se všemi Hollywood hvězdami. Později slavili s takovými jako jsou Mary J. Blige, Mika, Christina Aguilera a Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls.

Flirtování s Pussycat Dolls
Jeden host se zajímal o 19leté mladíky s větším zájmem než ostatní - Pussycat Dolls frontmanka Nicole Scherzinger. Bratří neskrývají svojí radost z krásné brunety a byli s ní celou noc. Ale to není poprvé, co se Nicole objevila u Tokio Hotel. Hvězda, která vydala právě Pussycat Dolls nové album, řekla mnohokrát v interview, že je velkou fanynkou Tokio Hotel. Taky jednou byla v publiku, když kluci hráli v Roxy klubu v Los Angeles v tomto roce.

Návštěva pláže
Kromě oslav a flirtování v Hollywoodu měli kluci taky čas na návštěvu města za dne. Kluci zkontrolovali luxusní hotel Casa Del Mar v Santa Monice a užili si slunnou Kalifornii na soukromé pláži hotelu. Dvojčata taky navštívila restauraci The Ivy na svoji večeři, kde je sledovali i paparazzi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama