Nečekaný šok u Tokio Hotel! - DE Bravo 47/08

15. listopadu 2008 v 11:33 | Posted by BillundTom |  Interviews

Centrum města. Gustav v jeho BMW, na ulici Halberstädter. Semafor přiblikne na červenou, je velký provoz. Gustav chce zajet do jiné řady. Pravděpodobně zabočuje doleva. Najednou nabourá.

Vysvětluje to policista Stefan Brodtrück "Auto sebou najednou smeklo a napralo to do tramvaje".
Gustav naboural do tramvaje, když zabočoval. Tramvaj se snažila zastavit, ale bylo moc pozdě. V rychlostí 30 km/h tramvaj smetla Gustavovo auto. Hodilo Gustavovo auto zpátky do jízdního pruhu.
V ten okamžik v jeho autě seděly ještě dvě osoby - Katharina Kretzschmar (29), sestra hráče házené (Stefan Ketzschmar), naštěstí vyvázla bez zranění. Sanitka a policie přijeli okamžitě. Gustav a jeho přátelé nejsou zranění. Ale Gustav musí zaplatit pokutu 20 000 euro. Dokonce proti němu bude vznesena podmínka. Tu noc po nehodě Gustav celou noc nespal.

Vyjadřuje se k tomu manager TH David Jost: "Gustav a jeho přátelé dostali hned první pomoc. Samozřejmě si teď Gustav pořád stěžuje na jeho záda, strašně ho bolí. Ale podle lékařů si nezlomil žádnou kost. Ví, že se dopustil trestu a zaplatí pokutu."

Ale nic vážného se nestalo - navíc chvíli potom jela kapela do Liverpoolu, kde vyhrála cenu Best Headliner na MTV EMA 2008.

Translate to Czech by Terushka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama