Fan party - PRAVIDLA SOUTĚŽE & věkové omezení!

6. listopadu 2008 v 19:16 | Posted by BillundTom |  News
V průběhu několika posledních dnů jsme obdrželi hodně smutných e-mailů od fanoušků s dotazem, proč jim není umožněn přístup na Párty, jsou-li mladší 16let. Snažili jsme se to teď vymyslet tak, aby se fanoušci do 16 let zúčastnili taky! Prosím přečtěte si pravidla uvedená níže:

1. Fanoušci pod 16 let se nesmí podílet na soutěži Fan Party - bez výjimky (německý zákon)

2. Jste-li mladší než 16 let, můžete požádat své rodiče o účast v soutěži. V případě jejich výhry můžou přijet s vámi (+ můžete si přivést také jednoho kamaráda). V klubu bude pro rodiče vyhrazena místnost. Nebudou tam, kde jsou fanoušci, protože chceme, aby chceme, aby se tam vešlo co nejvíce fanoušků, jak je to jen možné. Každý fanoušek pod 16 let si musí vzít svou matku/otce (sourozenci, příbuzní, přátelé rodiny apod. se nepočítají).
Zde je příklad: Řekněme, že Patricie má 14 let - soutěže se nemůže zúčastnit, ale její matka ano a předpokládá se, že vyhraje vstupenku. Nyní její matka (pouze ona, protože její údaje budou uvedeny na vstupence) může přijít s Patricií na Fan Party. Patricie si může vzít s sebou i jednoho, ze svých kamarádů. Ale má-li její kamarád méně než 16, musí si vzít taky svou matku nebo otce.

3. Jestli se účastníte fan party, potřebujeme, aby všechny údaje, které zadáte byly 100% správné - všechny údaje budou totiž na lístku na fan party. Vstup bude zaručen, budou-li všechny údaje přesně odpovídat těm, co máte napsané v pase.

4. Není možné změnit údaje na vaší vstupence. Pokud z nějakých důvodů nemůžete přijít na párty, nelze ho vstupenku předat někomu jinému.

5. Každý, kdo chce vstoupit na Fan Party, musí mít s sebou pas a výherní lístek!

6. Data všech vítězů budou uloženi, aby lidé u dveří podle nich mohli kontrolovat všechny údaje (budou kontrolovat každou jednotlivou osobu podle údajů)!

7. Doufáme, že celý tento výklad vyjasnil situaci. Prosíme vás, abyste nekontaktovali místo konání (Hühnerposten) pro jakékoliv dotazy, protože nejsou zapojeni do plánování události.

8. Opravdu naléhavých případech můžete poslat e-mail na adresu: TokioHotelFanparty@Gmail.com - prosíme pouze poslat upřímné dotazy, které se týkají fanoušků. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve. (tato pravidla nelze změnit za žádných okolností)

Chceme, aby tato velká akce byla pro všechny fanoušků - prosím dodržujete pravidla a nezkoušejte se jim vyhýbat. Hodně štěstí všem a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama