Tokio Hotel: Žádný čas na hodně ocenění

4. října 2008 v 18:49 | Posted by BillundTom |  Interviews
Čtyři kluci, kteří nepřijdou nikdy ke klidu: Tokio Hotel. Původně měli Bill, Tom, Gustav a Georg vzrušeně pracovat na třetím albu.
Jejich koncentrace je ale zase narušena - kvůli stálému vyhlašování cen.
Tokio Hotel od prázdnin v roce 2008 získali po Echu, Goldener Kamera, čtyřech Cometen i MTV Video Music Award jako "Nejlepší nováček" začátkem září 2008 v Los Angeles.
Po triumfu v Americe se chtěla čtyřka původně zavřít do hamburského studia a konečně dokončit jejich třetí desku. Nahrávací společnost Universal vyvíjí obrovský tlak - nová deska by měla být konec konců zveřejněna po celém světě ve stejnou dobu (něco takového se odvažují jen mega-hvězdy jako Madonna nebo Rolling Stones).
Ale takhle nebude nic: Magdeburčani budou nejprve na MTV Latin Awards (16.října v Mexiku) a teď jsou nominováni na MTV Europe Music Awards (6.září v Liverpoolu). Při častém stresu nevyhnutelné.
"Uvádí nás to do problémů, respektovat harmonogram alba", řekl manažer David Jost EXPRESS. S každý vyhlášením (a tady očekává Universal samozřejmě přítomnost kvarteta) budou kluci vyrušeni z momentální produkce v nahrávacím studiu. A to, co se ale každý den počítá.
Protože miliony fanoušků Tokio Hotel neočekávají nic vytouženěji, než nové "TH-věci" pro jejich uši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama