Stinná stránka úspěchu

4. října 2008 v 18:50 | Posted by BillundTom |  Interviews

Není všechno zlato, co se třpytí. Také Tokio Hotel nervují některé stránky jejich života …

Již tři roky jsou pod neustálým dohledem. Ať už na dovolené na Maledivách nebo na procházce po Paříží nebo před každým hotelem na světě. Tam, kde pobývá Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21), jsou nedaleko paparazzi, blesky fotoaparátů zaplavují kluky. Ne vždy je pro tuto čtveřici radost, jak prozradili v BRAVU….

Co nesnášíte na vašem životě hvězdy?
Bill: Pozitiva samozřejmě převažují. Ale nesnáším, když vůbec nemám žádné soukromí. A nejhorší jsou paparazzi!

Co vás na nich štve?
Bill: Někdy zachází opravdu daleko. Když jsme doma, tak zatraceně taky chceme jít někdy ven. Ale to je opravdu těžké, protože tihle lidé stojí stále před našimi dveřmi.
Tom: Pro nás je důležité chránit život naší rodiny a přátel. Ti nemají s našim povoláním žádné dočinění. Když jsme s nimi na cestách, je to pro nás obzvláště těžké, když se objeví paparazzi.
Bill: Musí se být opravdu zlý člověk, aby se stal paparazzim. Nenávidím je.


Přitom v Německu máte ještě štěstí - tady jsou paparazzi ještě neškodí…
Tom: To je pravda. V jiných zemích je to opravdu horší. Ve Francii a Americe jsou paparazzi nejhorší.

Co vás ještě nervuje?
Bill: Někdy je toho na mě příliš moc. Potom ležím v posteli a myslím si: "Nemůžu dál!" Potom nechci prostě vystupovat, nemůžu se na shootech smát do foťáku nebo nadchnout lidi. Potom se cítím tak, jak by mi musel někdo pomoct. Protože mi chybí totální sebevědomí a chci prostě jenom přestávku.
Tom: Někdy se mi stýská po domově.
Georg: Když jsou dlouho na cestách, postrádám moji rodinu. A potom dostanu někdy špatnou náladu.
Bill: Bývám často nemocný. A když jsme potom daleko od domova, je to hrozné. Potom mi totálně chybí Německo. Jsem také smutný, když jsem sám na hotelovém pokoji. Miluju, být s kapelou na cestách - na hotelovém pokoji bývám opravdu sentimentální. Neumím přesně říct, proč. Ale potom si přeji být v mé vlastní posteli. Tom to sice nechce přiznat, ale vsadil bych se, že je také někdy smutný. Nejpozději, až jeho pokoj opustí hotelové známosti.
Tom: Potom mi často chybí německý toaleťák (směje). Když jsme na konci světa, strašně se těším na to, jak přijedeme domů…

Ale museli jste už zažít hodně skandálů a drbů. Jak s nimi zacházíte?
Bill: Většinou už předtím víme, co přijde. Dříve, když jsme byli večer v klubu, věděli jsme přesně, co bude další dne stát v novinách: "Teenageri pijí alkohol. Jak mohou být vzory?!"
Tom: Nebo něco jako: "Tady sedí Tom sám u stolu - kapela se rozpadá?", to je taky velmi oblíbené.
Gustav: Nebo: "Bill vypadá smutně - má deprese?"
Tom: Všichni lidé, kteří o nás něco nepsali a neznají nás soukromě, tak je mi to jedno. Ale když se jedná o naše rodiny, tak to není v pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama