„Nejdůležitější věc je komunikace s našimi fanoušky.“

11. října 2008 v 21:16 | Posted by BillundTom |  Interviews

V Německu po něm holky šílí, ve Francii ho milují a v USA už má také svoje obdivovatelky. Ale co je za tímto klukem s make-upem a tmavými vlasy? To teď zjistíte prostřednictvím těch stránek…

Bill je osobnost, která přitahuje pozornost. Existují lidé, kteří ho milují a křičí, pokud mu jsou nablízku a jsou také lidé, kteří ho nenávidí. Můžete být pro nebo proti, ale tenhle kluk má talent a to nelze popřít. Jeho styl, charisma, způsob, jakým vystupuje na podiu způsobil, že jsou Tokio Hotel úspěšní. Má velkou schopnost zacházet s publikem. Ale i když vypadá jako milý a nevinný kluk, může být i tvrdohlavý, když si něco vezme do hlavy. Bill Kaulitz se narodil 1.září 1989 v Lipsku ve východním Německu. Když se jeho rodiče rozvedli, začal žít se svou matkou a dvojčetem Tomem v Magdeburku. Přestože dostával dobré známky, ve škole ho neměli rádi. Každý den jezdil do školy ze sousední vesnice v 5:30 a na noc se vracel domů. Vždycky věděl, že chce být muzikantem. Jeho přítelkyně mu často nerozumněly, když dával přednost jet na zkoušky a hrát s kapelou nebo dělat koncerty, než jít s nimi ven. Ale i potom věděl, že musí tvrdě makat, aby uspěli. Už ve škole se oblékal velmi provokativním způsobem. Jeho styl není nápadem nahrávací společnosti nebo aby reprezentoval. Je jedinečný. Od dětství se mu líbí bizardní oblečení. Bill měl svůj první piercing ve 13 letech. Nápad takto vypadat přišel na Halloweenu, kdy byl oblečen za upíra. Tenhle outfit se mu líbil natolik, že se takto rozhodl vypadat do teďka.


Jaká je hlavní inspirace vašich písniček?
Bill: Svět zahrnující nás, naše přátele…a také příběhy, které nám lidé říkají a dotknou se nás.

A co se vás dotkne?
Bill: Není to nic konkrétního, jsou situace, o kterých chcete napsat...

Říká se, že jsi osamělý…
Bill: Vždycky jsem byl. Není moc lidí, kteří mě znají.

Co tě láká na dívce?
Bill: To záleží na té dívce. Není detail, který by mě zaujal na všech.

A dívky, které více přitahují tvoji pozornost?
Bill: Ty, které se nestarají, kdo jsem.

Pokud jde o tvého bratra, je pravda, že mají dvojčata speciální spojení?
Bill: Určitě. Spojení mezi Tomem a mnou je velmi silné a speciální. Přestože se odlišně oblíkáme, v určitých bodech máme stejné myšlení a stejně se rozhodujeme. Jen se podíváme na toho druhého a víme, co si myslí. Je to velmi zvláštní.

Neexistuje mezi vámi žádná rivalita?
Bill: Každý hraji svoji roli a doplňujeme se. Vzhledem k tomu, že jsme se vždycky podporovali, bylo by divné, kdybychom si konkurovali.

Dokonce i u holek?
Bill: (směje) Ne, máme kód loajality.

Co děláš ve svém volném čase?
Bill: Stěží mám volný čas, ale když už ho máme, jedeme relaxovat, abychom pak mohli pokračovat v dělání hudby…Nejdůležitější věc je spaní, hodně spíme a někdy taky chodíme na party.

Jak zvládáš slávu?
Bill: Nikdy jsme nedělali hudbu s úmyslem být slavní. Snili jsme o tom, ale nikdy jsme na to nemysleli. Sláva byla pro nás překvapením…Nejdůležitější věc pro nás je komunikace s fanoušky, všechno ostatní je dočasné
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama