Takové bude nové album!

16. září 2008 v 19:03 | Posted by BillundTom |  Interviews
Ano, je to pravda! Tokio Hotel připravují vydání nového originálního alba! Podívejte se na to, co jsme našli!
Tak jsme se těšili, až vám oznámíme tuhle novinku! Po Schrei a Zimmer 483, čtyři kluci denně pracují na třetím albu! A něco nám slibují!
Špatné věci vždy dojdou ke konci
Tohle přísloví by nemohlo říkat více pravdy...a Tokio Hotel to ví! Možná si pamatujete, když Bill nesměl čtyři týdny mluvit po své operaci krku. Tyhle dny byly opravdu těžké a muselo se zrušit hodně koncertů. Ale přesně v tomhle čase začal Bill psát nové texty! Dalo mu to hodně inspirace, začal přemýšlet o život a protože nemohl mluvit...tak psal! Díky téhle pauze se mohlo začít tvořit "nové dítě" Tokio Hotel!
Další inspirace
Když se vrátil zpátky na podia, Bill stále pokračoval v psaní. Navštívil nové země a poznal spousty lidí, kteří ho také inspirovali! "Bill si se mnou chodil hodně povídat s novými nápady na muziku," říká manažer a producent kapely, David Jost. "Myslím, že Billovy texty jsou mixem nostalgie. Přeje si být doma a ve stejnou chvíli chce pokračovat." Jak sladké...
Ztracené nápady
Bil má pořád nějaké nápady na nové texty a písně a píše je okamžitě na každý papír, který má po ruce. "Bill píše texty na každý prázdný místo na papíře, které si potom dává do kapes. Na většině papírů jsou loga hotelů. Cítí se ale taky trochu špatně, protože takhle již několik nápadů ztratil. A bohužel se nezajímá o psaní nápadů do laptopu," odhaluje David Jost.
Nový styl!
Taky jsme zjistili, že Tokio Hotel přemýšlí o menší změně stylu. "Chci představit muziku s novými věcmi a překvapit lidí," řekl Tom. Cool!
Věrní svému původu
Budou opět zpívat německy. Tokio Hotel jsou šťastní se svým úspěchem v USA a Evropě, ale stále zůstávají věrní svému původu a budou pokračovat ve zpěvu v němčině. Protože je to jejich rodný jazyk, ve kterém se Billovi píše líp a fanoušci se tak líp mohou k jeho citům dostat. "Fanoušci chtějí být blíž k Billově identitě. Tak chtějí rozumět textům v němčině," řekl manažer kapely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama