Falešný koncert TH v Minsku (20. září)

4. září 2008 v 14:03 | Posted by BillundTom |  News
Mezitím co Tokio Hotel rockovali v USA, běloruské fanynky byly v Minsku oklamány. Podvod je opravdu velký. V Minsku je totiž spousta plakátů s nápisem "Tokio Hotel koncert v Minsku - 20. září 2008!"
Koncert Tokio Hotel, který byl naplánoaný na 29. září 2007 v Minsku, byl zrušen. Běloruské fanynky věřily, že je jejich oblíbená skupina ještě někdy navštíví. Ale největší běloruské fanynky, které znají všechny termíny a data koncertů Tokio Hotel, zvažovaly informace o podezřelém koncertu. Skupina měla hodně koncertů v Americe a teď plánují zavřít se do studia v Německu, aby zde nahráli nové album. V jejich plánech není žádná návštěva Minsku.
Běloruský fanklub byl první, kdo se ozval na tenhle falešný koncert. Prezident fanklubu říká: "Plakáty jsou falešné! Vím, že všichni členové fanklubu tomu rozumí. Ale jsou i fanoušci, kteří o tom neví. Můžou být oklamáni pod podvodníků. Kdyby se to stalo, mohla by to být pro fanoušky opravdová tragédie!"
Na plakátech jsou dvě čísla, na kterých si můžete koupit lístky. Podvodníci chtějí za falešný lístek $20-35. Žena a muž, kteří se na telefonu ozvou, nabízí dovoz lístku přímo k vám domů.
Dnes ale vzal běloruský fanklub TH, běloruské MassMedia a velení Dinama vše pod svou kontrolu.
Běloruský fanklub doufá, že se taková situace už nebude opakovat. "Doufáme, že TH uvidíme někdy v našem hlavním městě. Jsme připraveni pomoct koncetrové agentuře Mas Media, aby o nás dali klukům vědět. Všechny běloruské fanynky čekají na nové album a na jejich turné, které by po vydání alba mělo následovat. A věříme, že kluci přijedou i sem! Ale situace s lístky na falešný koncert 20. září je opravdu smutná. Doufáme, že tomu fanynky nebudou věřit a nekoupí si falešné lístky!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama