Britney a Tokio Hotel vydělali

9. září 2008 v 20:31 | Posted by BillundTom |  Interviews
Otázkou večera bylo: Bude nebo nebude tancovat? Po bolestném vystoupení Britney Spears na MTV Awards v loňském roce. A najednou přišla, usmívala se - ale netancovala. Místo toho si vzala nějaké ceny. Stejně jako Tokio Hotel.
Po drogových skandálech a boji o děti má popová princezna Britney Spears comeback na MTV Video Music Awards. 26letá si odnesla tři ceny v neděli večer ze show v Los Angels.
Kromě ceny za Best Video od ženské interpretky a Best Pop Video dostala taky za "Piece of me" cenu za Video roku. "Nejdřív a hlavně bych chtěla poděkovat bohu, že jsem tak požehnaná. Děkuji mé úžasné rodině, mým dvěma krásným chlapcům, kteří mě každí den inspirují a mým fanouškům - tohle je pro vás," řekla Britney, blondýna, která stála na podiu se stříbrnými šaty.
Spears je ve zprávách za poslední dobu negativně označována, kvůli alkoholovým skandálům a velkému boji o děti Seana Prestona a Jaydena Jamese se svým ex přítelem Kevinem Federlinem. V únoru si ji pod kontrolu vzal její otec po tom, co jeho dcera skončila na psychiatrii.
Teď to zpěvačka po všech letech dokázala. Již v roce 1998 bylo její první album "Baby one more time" velkým úspěchem. Na MTV Video Music Awards byla již Spears nominována 16krát, ale nevyhrála, až doteď.
Dalším překvapením na předávání byla německá teen kapela Tokio Hotel: jejich video "Ready,set,go" vyhrálo MTV cenu za nejlepší video od nového interpreta. Nejlepší tanec ve videu získalo "When I grow up" od Pussycat Dolls, Best Rock Video "Shadow of the day" od americké kapely Linkin Park. Nejlepší mužské video "With You" získal r'n'b zpěvák Chris Brown
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama