Tomův Tour Blog

16. srpna 2008 v 19:21 | BillundTom |  Interviews
Všichni vítejte na "Tomově blogu"!
Ano, jsme konečně zpátky na turné! Našim tourbusem cestujeme z jednoho města do druhého, setkáváme se s tolika našimi úžasnými fanoušky a měli některé koncerty tak daleko. Vzhledem k tomu, že je to naše první skutečné turné ve Státech a v Kanadě, byly toho pro nás hodně. Zatím jsme navštívili New York, New Jersey, Montreal a Cleveland. Řeknu vám, že každý koncert, který jsme doposud hráli, bylo svým způsobem zvláštní. Jsme taaak potěšeni nominací na VMAs v "Best Pop Video" a "Best New Artist" díky všem našim fanouškům!
Prošlápnutím pedálu šel náš koncert v New Jersey překvapivě dobře, což mi dělalo trochu starosti. Obvykle se během první show vždycky něco pokazí, ale teď to šlo hladce! No samozřejmě Georg vynechal nějaké noty, ale to se stává pokaždé (lol!).
Na cestě do Montrealu to ale vypadalo, že hladký průběh skončí - a věky jsme museli čekat na kanadské hranici , protože byl před námi bus Greyhound a úředníci prohledávali každé malinké místo - dokonce kontrolovali veškeré oblečení, které si lidi přenesli ve svých zavazadlech. Bezpečností kontroly a kontroly na hranicích určitě nejsou moje záležitost… Prostě nemám s nimi ty nejlepší zkušenosti!
V Montrealu (přesně v Saint-Jean-Sur-Richelieu) jsme vystupovali na úžasném festivalu asi před dvaceti tisíci lidmi. Po celý dne bylo skvělé počasí a po obloze létaly různé druhy horko vzdušných balónů. Nejlepší z nich vypadal jako hlava Darth Vader a já jsem si přál být na palubě! Ale zůstali jsme na místě a hráli koncert, který byl veliký - všichni fanoušci zpívali s námi každou píseň - prostě úžasné!
Po koncertě jsme měli rychlou zastávku v hotelu, kde jsme se osprchovali (ano, Georg taky) a potom jsme jeli přes noc busem do Clevelandu. V busu jsme hráli videohry. Hráli jsme kytarovou výzvu a všechny ostatní lidi jsem samozřejmě porazil - jaké to překvapení!
Potom jsem šel spát a probudil jsem se až na druhý den v Clevelandu, kde bylo opravdu slunečné počasí…alespoň v dopoledních hodinách. Naprostou většinu dne pršelo a to bylo zrovna den volna, tak jsem se díval na DVD. Gustav měl takový malý výlet do Lake Erie, ale když se vrátil, byl celý promočený - ne proto, že skočil do jezera, ale protože začlo dost pršet!
Lidi, řeknu vám, že být na turné v Severní Americe je docela vzrušující - k prozkoumání je tolik nových věcí. Je skvělé být tady a těším se na VÁS na jednom z našich koncertů.
Děkuju za všechnu vaši podporu na koncertech a také na MTV VMAs, kde jste pro nás udělali všechno možné, abychom byli dvakrát nominováni…je to prostě neuvěřitelné. Prosím hlasujte pro nás v "Best New Artist".
Opatrujte se!
Tom
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BajulíneQ→SB♥ BajulíneQ→SB♥ | Web | 16. srpna 2008 v 20:38 | Reagovat

já je cí do čr

2 Katy =  TvOje SbČko Katy = TvOje SbČko | Web | 17. srpna 2008 v 10:11 | Reagovat

Ahojky...promiň že tě zase otravuju ale jsem v druhém kolo o sonpísničku jako Katy a Bill Kaulitz...prosím hlásni pro mě : http://lovec-labrador.blog.cz/0808/2-kolo-sonpisnicku#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama