Tokio Hotel v soukromí

10. srpna 2008 v 20:22 | BillundTom |  Interviews
Roxy Club v LA před prvním vystoupení TH v Americe. Nadšení fanoušci křičí. Nervozita je taky v backstage. Tým se cítí úzkostlivě. Georg a Tom se rozehřívají hraním v backstage na nástroje, baví se a smějí. Gustav se zamknul na záchodě, Bill se otáčí nervózně sem a tam v tichosti. Než začne vystoupení, nikdo nemluví. Chce svoje ticho a dokonce si vypnul mobil. Sedm minut do doby, než TH vstoupí na podium.
Nikdo není svědkem jejich osobní scény na vzrušujícím turné - jenom Popcorn. Fotky, které vidíte, udělali kluci vlastními foťáky. Byly udělány na prvním americkém turné na jaře 2008. Vidíme TH na letišti, v tourbuse a backstage. Gustav: "Fotky jsou osobní suvenýry z života na turné, protože hodně cestujeme, tak často zapomínáme na to, co se dělo minulý den." Jedna fotka Toma je dost překvapující: Stojí před náklaďákem bez jeho milované čepice! Místo toho si nasadil olivově zelený šátek. Takhle jsme už tohohle cool týpka neviděli od Durch den Monsun klipu v červenci 2005. Tom: "Výjimka! Stále zůstávám u svého stylu: XXL trika, velké džíny, čepice. I když to můj malý bráška shledává jako směšný."
Co je dalšího u TH? Do 28.srpna jsou kluci na americkém turné. 12 vystoupení. Potom dovolená a potom práce na třetím albu. Bill již teď píše nové texty: "Mám denně nové nápady. Zapisuji si je do mobilu nebo laptopu. Psaní textů je můj lék na stesk po domově!" Když vše půjde dobře, tak nové CD bude v obchodech ještě před Vánocemi. Tom: "Ale od nahrávací společnosti tu není žádný termín a nechceme na sebe nějak tlačit. Spěch by to akorát zkazil. Po dlouhém čekání si naši fanoušci zaslouží úžasné písničky!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama