Tokio Hotel o nominaci na VMA, sexy Rihanně a Jonas Brothers

6. srpna 2008 v 12:38 | BillundTom |  Interviews
"Pro nás je to tak cool, být nominováni", říká Bill Kaulitz.
Tokio Hotel jsou na americké scéně stále ještě něčím novým, ale určitě mají některé fanoušky, kteří trpí vzteklinou.
Tento týden kluci mluvili na MTV News o jedné dívce, která riskovala svůj život, aby se setkala s kapelou.
"Vyšplhala do našeho pokoje - to bylo hrozné", truchlil kytarista Tom Kaulitz. Je bratr, zpěvák Bill dodává: "Jednalo se o druhé patro a bylo to opravdu šílené. My …"Oh…Ahoj", Ale byla tak sladká. Byla velmi nervózní."
Němečtí rockeři říkají, že nemohou uvěřit, že byli nominováni za "Nejlepší pop video" do letošního ročníku VMA, zejména proto, že jsou ve společnosti takových velkých jmen jako Jonas Brothers, Britney Spears a Panic at the Disco.
"Neočekávali jsme to, takže je to pro nás tak cool, být nominováni", řekl Bill. "Je to opravdu, opravdu pro nás speciální, je to Amerika a naše první americké ocenění, je to tak obrovské."
Kapela řekla, že jsou nervózní proti Jonas Brothers. "Myslím si, že Jonas Brothers jsou v Americe opravdu úspěšní", řekl Bill. "Všichni mluví o Jonas Brothers".
Kluci řekli, že na vítězství nepomýšlejí, ale jsou dost rádi, že jsou nominováni. "Je to šílené, stále tomu nemůžeme uvěřit", řekl Bill. "Minulý rok jsme byli nominováni na MTV Europe Music Awards, jednu cenu vyhráli a to bylo to největší ocenění, co jsme získali a teď je to Video Music Awards."
Vzrušení a nějakou tu nervozitu má kapela během amerického turné, které začíná v New Jersey tento čtvrtek. "Jsme nervózní před každým koncertem", řekl Bill. "Myslím, že jsme nevíc nervózní kapela na světě. Jsme společně nervózní." Kapela pokračuje v práci na jejich dalším albu během turné. "Teď jsme ve studiu v Evropě a děláme na našem třetím albu a taky si myslím, že tam budou nějaká překvapení", dodal Bill. "Vždycky mám s sebou notebook a tužku."
Zpátky k VMA, kapela má ještě jednu naději pro tuhle velkou noc. "Myslím že setkání s Rihannou by bylo cool", řekl Bill…"protože je tak sexy."
25.ročník VMA je naplánováno do legendárního Paramount Pictures Studios v Hollywoodu, na 7.září, Jonas Brothers už potvrdili vystoupení. Samozřejmě další jména budou odhalena v příštích týdnech. Hostitelem večera bude britský komik Russell Brand.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama