Tokio Hotel dělají fanoušky divokými

22. srpna 2008 v 11:59 | BillundTom |  Interviews
Aidin Vaziri, Chronicle Pop Music Critic
Středa, 20.srpna 2008
Fronta se tvořila už hodiny předem, někteří čekali dny. Většinou dívky. Většinou pod plnoletostí. Většinou tam čekali s rodiči, kteří by si zasloužili olympijskou medaili za zvládnutí takových puberťáků. Němečtí Tokio Hotel inspirují k šílenství, kdekoliv se objeví. Fillmore v úterý nebyl výjimkou. Bylo to neuvěřitelné, jak se celý klub snažil prostrkávat mezi jinými těly, aby se dostalo k podiu, co nejblíž.
Nejlepší způsob jak popsat tuhle glam-metal-pop-emo-teen kapelu je jako jsou Jonas Brothers pro dívky, který ale dávají přednost černě nalakovaným nehtům. Protože tenhle kvartet z Magdeburgu si již podmanil celou Evropu ve všem možném - prodali více jak šest milionů CD a DVD, vytvořili se v roce 2001, hráli pro půl milionu lidí před Eiffelovkou, naplňují domy svých rodičů s cenami - Tokio Hotel se pro to obrátili na Ameriku.
Když se konečně objevili na podiu, napůl očekávaný Bill Kaulitz, 18, identické dvojče a kytarista Tom, basista Georg Listing, 21, a bubeník Gustav Schäfer, 19. Písně od kapely připomínají trochu dobu Smashing Pumpkins.
Stále je těžké si zvyknout na zpěváka s extra vlasy a extra malými džíny. Bill Kaulitz nemá moc velký rozsah, ale naprosto přiváděl davy k šílenství, hlavně svou lámanou angličtinou na "Ready,set,go" když zpíval: "Together we can make it while the world is crashing down."
Tahle píseň zajistila Tokio Hotel nominaci na MTV Video Music Awards, což staví kapelu proti velikánům jako je Miley Cyrus, Britney Spears a ano, Jonas Brothers. Dívky zaplnili předek podia a křičely, když na ně Bill Kaulitz lil vodu z láhve. Křičely, když si vzal do ruky megafon před tím, než začal zpívat "Scream". Dokonce křičeli i na černou plachtu, která zakrývala podium, před tím, než kapela přišla na podium. Přes tohle všechno tu nebyla žádná předkapela, proto kapely manažer sdělil tohle vysvětlení: "Zabili by je."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama