Tak silné bude jejich nové album!

22. srpna 2008 v 11:58 | BillundTom |  News
Bill hýří novým nápady. Bude to opravdu rockové…
Jekot! Žádné prázdniny u moře: Tokio Hotel se potápějí po jejich americkém turné do studia, makat na jejich novém albu, které vejde na začátku r.2009 a mělo by být ještě rockovější…
Pro kluky z Magdeburku nezůstává na odpočinek žádný čas. Na jejich americkém turné dostávají právě do křiku zase děti v Americe. A po udělování cen MTV v Los Angeles, v září, kde jsou nominováni vedle Britney Spears na "Best Pop Video" a "Best New Artist", jedou domů a do studia.
Materiálu na třetí album Tokio Hotel je už dost. "Bill přichází již měsíce stále s novými nápady na songy", říká manažer David Jost. "Každou volnou chvíli využívají k psaní textů."
Ještě tvrdší, než předchozí album, by měla být nová deska. "Budeme desku zase nahrávat v němčině a angličtině", říká Jost. Německá verze by měla vyjít mezi lednem a březnem 2009, o něco později ta anglická v USA. Jost: "Bude tam ale nezpívaných také pár německých songů."
Na Vánoce by mělo být všechno hotové. Teprve potom si smějí Tokio Hotel udělat dovolenou. Jost: "Pravděpodobně poletí zase na nějaký pohlednicový ostrov." Poslední volno strávila kapela na Maledivách
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama