Stovky fanoušků se snaží zachytit senzaci Tokio Hotel ještě před show

8. srpna 2008 v 11:32 | BillundTom |  Interviews
Sayreville - Střed Jersey a teenageři čekají na Hotel. Nebo spíše na Tokio Hotel. Německá glam-pop kapela - popisována jako emo Jonas Brothers - hraje dnes v noci ve Starland Ballroom v Sayreville a fanoušci čekají na vyprodanou show.
Několik stovek fanoušků již čeká od dnešního poledne, snažíc se zachytit za zdí zvukovou zkoušku od kapely.
Tokio Hotel prodali přes 3 miliony CD a DVD v jejich rodné zemi a doufají, že získají fanoušky i ve Spojených Státech.
"Jsou mezi záležitostmi pro teenagery a My Chemical Romance," říká Andrew Gyger, manažer od Virgin Entertainment Group několik dní po tom, co se objevili ve Virgin obchodě na Times Square v New Yorku v květnu, aby předvedli svoje anglické album Scream. "Zdá se, že kapela se prostě jenom tak objevila."
Pro Tokio Hotel, hlavním značením je zpěvák Bill Kaulitz a jeho vzhled: výrazný, černé vlasy, těžký make-up, hermafroditní, vypadající jako panenka, s řetězy a rockovými triky. Na podiu vypadá jako z animovaného filmu. Ale později si spíše řeknete, že jeho vzhled pochází z Transylvánie, ne Japonska.
Když mu bylo deset, Bill Kaulitz se obléknul jako upír na Halloween a od té doby má tenhle styl.
"Po tom jsem si začal barvit vlasy a dával lak na nehty. Začal jsem nosit make-up a tak. Nikdy jsem neslyšel o anime," řekl Bill Kaulitz.
Fanoušci v Německu zkoušejí naprosto všechno, například když jedna dívky napsala dopis delší než sedm mil. Další, aby mohla kluky vidět na různých show, utekla z domova, aby je mohla následovat. "Stále je to pro nás šílené," řekl Bill Kaulitz.
photo
photo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama