Pravda o pomluvách

19. srpna 2008 v 17:58 | BillundTom |  Interviews
Tom byl zastaven policií (pravda)
Od doby,co Tom získal vysněné auto - černý Cadillac Escalade, tak využívá každé možností k řízení. Ale škoda, že jeho krásné auto láká moc pozornosti a zachytila ho německá policie. Tom byl zastaven během operace jménem "Žádné drogy a alkohol pro řidiče", což dělala policie u Hamburgu. Po zjištění toho, že Tom je nevinný a všechny dokumenty byly v pořádku, policie ho nechala jet.
Kaulitzovi vyhráli jack-pot (pravda)
Díky smlouvě s Universal, Tom a Bill Kaulitzovi se nemusí obávat o zajištění do konce života. Po tom, co jim bylo 1.září osmnáct, dvojčata mají naprostou kontrolu nad svým výdělkem, který by měl být pár milion eur. Výdělky z jejich prodeje alb, koncertů a dalšího na konci roku 2008 budou na listě nejmladších milionářů na světě a budou daleko od posledního místa.
Zničili hotelový pokoj (lež)
Není to překvapení - čtyři kluci zaplatili 8000 euro za zničení hotelového pokoje v Londýně, během jejich promo turné po Anglii. Ale problém byl ten, že to nikdo z kluků neudělal. Po vyšetřování bylo dokázáno, že manažer hotelu zaměnil čísla pokojů a nikdo z kluků nebyl na pokoji, který byl zničen.
Bill ztrácí vlasy (lež)
Jednoduše, neobvyklý účes Bill Kaulitz je zdrojem mnoha pomluv. Nejnovější pomluva říká, že Bill ztrácí vlasy, protože používá již dlouho mnoho spreje na vlasy. Dokonce se mluví i o tom, že bude za dva roky plešatý. I když některé vlasové produkty zařizují skalp, nikdo zatím neoplešatěl z používání mnoha gelu. Billův účes je bez ohrožení.
Bill a Tom - top studenti (pravda)
Nejsou uzavření? I když oba Kaulitzovi tvrdí, že nesnáší školu a neschvalují německý školní systém, byli oba dobrými studenty od první třídy. I přes Tokio Hotel život, oba muzikanti stále pracovali na diplomech ze střední školy. Prošli závěrečnými zkouškami s perfektními známkami. "Já a Bill potřebujeme naše diplomy v případě, že se rozhodneme pokračovat ve studiu," - říká Tom.
Tokio Hotel se vysmáli v USA (lež)
Některé americké noviny napsali kritizující články na Tokio Hotel, což udělalo obvyklé kritiky v Evropě velmi šťastnými. Začalo se mluvit o zklamání kapely na americké půdě. Ale anti Tokio Hotel fanoušci brzy slavili neúspěch kapely, protože tihle články nebyly pravdivé - Amerika se velmi zajímá o německou čtyřku. I před Billovou operací, v Kanadě si získalo album Scream 6.místo v hitparádách, a v USA video Ready,set,go se pořád objevovalo na MTV. Kdo ještě potřebuje důkaz, že Tokio Hotel berou Ameriku jako bouře?
Fanoušci se zlobí (lež)
Zrušení některých koncertů na "1000 Hotels" turné zklamalo mnoho fanoušků. Tohle bohužel nebylo poprvé, kdy Tokio Hotel zrušili koncerty kvůli Billově zdraví. Jsou fanoušci naštvaní? Odvracejí se od kapely? Ne! Každý den přicházelo mnoho podpory a uzdravovacích přání na internetu. Fanoušci z celého světa se spojili.
Bill musel zůstat potichu (pravda)
Operace hlasivek je noční můrou pro každého zpěváka, hlavně pro někoho, kdo hodně rád mluví jako Bill. I přes to, doktoři zakázali Billovi mluvit po deset dní po jeho operaci. Bylo to nezbytné pro jeho vyléčení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama