Od Tokio Hotel a starého muže

20. srpna 2008 v 14:20 | BillundTom |  Interviews
Právě očekávám dvě věci… boah, jsem starý a můj syn (pokud jsem nějakého měl), nebude mít takové vlasy…Vtip, ale ty vlasy jsou opravdu obrovské.
Slunce a teď koncert Tokio Hotel v San Franciscu na dnešní večer. Kluci z Magdeburku hráli v legendárním Fillmore. Na stejném místě, kde už hráli živě všichni dobře známi umělci hudebního byznysu… Jimi Hendrix, Janis Joplin, Grateful Dead, Bob Dylan, Tom Petty…a teď visí na barevné zdi také tour poster Tokio Hotel.
A musí se říct, že Tokio Hotel přivedli zemi k docela pěknému třesotu. Už hodiny předem stála většina mladých fanynek v řadě vstříc vystoupení. Předtím, než spadla opona, Rowdies se domnívali, že by měli dostat trochu průzkumných prací ve skále jako AC / DC a Aerosmith, aby zaplnili sál, ale tito čtyři němečtí rockeři dobře ví, co to je hrát opravdovou rockovou show.
A pak to nebylo dál k zastavení…před podiem se odehrávalo peklo. K tomu divoký a ohlušující vřískot…tak to probíhalo… a Tokio Hotel rockovali sálu. Čtyři Magdeburčani měli své publikum téměř v rukou. Až do přídavku "Durch den Monsun" zpívali všechny songy anglicky. Song byl již na programu v angličtině, ale "Durch den Monsun" byl vrchol večer a byl doprovázen křikem dívek.
Koncert byl perfektní, atmosféra grandiózní a na konci se může říct, že tyto propagační turné Tokio Hotel stojí za to. Zpěvák Bill Kaulitz již na podiu oznámil, že kapela se brzo vrátí do San Francisca. A dokonce i já, který vyrůstal na AC/DC, Uriah Heep a Rainbow, jsem na konci této mladé kapely byl přesvědčen, že jich koncert ve Fillmore byla třída.
Před koncertem jsem měl ještě možnost mluvit s Tokio Hotel a byl to jeden z pohodlných a pro mě nejvíce překvapujících rozhovorů. I když všichni čtyři měli důvod, že by jim už novinářské otázky mohli lézt na nervy a unavovat, byli přátelští, slušní a velmi otevření a upřímní…Ale to si sami poslechněte…
Potom je tam s nimi ještě audio-rozhovor, ale ten má kolem 14 minut, takže to přeložím až později, ale baví se tam o tom, že:
V tomhle roce budou mít 2 týdny dovolené.
Bill & Tom chtěli mít na své narozky den volna, ale není to možné, kvůli jejich rozvrhu na tento rok.
Jsou velmi potěšeni, že mohli ukázat všech kritikům, kteří si před 3 lety mysleli, že DDM je jejich jediný hit.
Až zkončí turné v USA, tak se zamknou do studia a budou pracovat na nové albu. Nebudou v žádných TV pořadech a nebudou v té době dávat žádné rozhovory. Bill říká, že na to potřebuje čas a že se nemůže soustředit, když každou noc vystupují se starými songy.
Tom říká, že má v Americe méně sexu, než v Evropě, protože tam na to není čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama