MTV TRL (4.8.08)-interwiew

5. srpna 2008 v 19:39 | BillundTom |  Interviews
Jak to všechno nejdřív začalo. Byly jsme na začátku řady. Najednou Bill a ostatní kluci vyšli z bočních dveří, já jsem zamávala a řekla jim ´ahoj´. Bill není tak vysoký, jak jsem si myslela, Tom je menší a jeho úsměv je rozkošný. Byli překvapeni křikem a vším kolem toho.
Šly jsme dovnitř a seděly tak blízko. Georg se na všechny usmíval, má krásný úsměv a Gustav vypadal malý. Bill vypadal téměř strašidelně, protože bylo kolem hodně světel a navíc měl na sobě hodně make-upu. Přesto se celou dobu usmíval, každý kdo tam byl, je velkým fanouškem.
Tom má zkrácené dredy .Ale vypadal roztomile, má pěkný úsměv a všichni byli opravdu nadšení. Dostávali otázky typu ´jste svobodní? ´, ´nejoblíbenější live song?´, ´nejšílenější pomluva?´ atd.
Nebyly povoleny žádné foťáky, nebo tašky, vše se muselo zkontrolovat a byli velmi přísní, když se to týkalo dotýkání kluků.
Byly jsme velmi blízko. Bill a Tom mají opravdu pěknou světle hnědou barvu očí a vlasy Georga jsou dlouhé.
Když šli vystupovat, každého se ptali, jestli znají slova, byly jsme ve druhé řadě a bylo to úžasné. Ne mnoho lidí, ale Bill zněl skvěle. Ukazoval na velké zástupy a vžil se do toho. Každý křičel text, samozřejmě tam byl Jost, ale neviděly jsme Sakiho, ale zato několikrát vizážistku Billa.
Tomovy dredy vypadají krátké, má je kamenům a vzadu delší. Má je víc blonďatější.
Jejich angličtina byla opravdu dobrá, rozuměla jsem všechno, co říkali, stále mají ještě těžký přízvuk. Bill říkal vtipy o Jostovi a jako vždy ukazoval na Toma.
Vlastně jsme ještě viděly, jak jde Jost po ulici. Bylo to opravdu roztomilé, protože zatímco on šel, bylo puštěné CD Tokio Hotel, každý zpíval a on se tvářil jako pyšný tatík. To bylo hezké.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama