Interview před show v San Franciscu

21. srpna 2008 v 22:14 | BillundTom |  Interviews
O sexu, drogách a Rock'n'Rollu:
Typická část "Rock'n'Rollu" je silnější než v Evropě, kvůli malým a historickým klubům (jako Fillmore) ve kterém hrají, život na cestě, někdy velmi na nic backstage prostranství, někdy je tenhle životní styl tvrdý, ale snáší to, protože je to jejich sen, který se plní hrát takové turné.
Dny drog a sexu jsou dáno pryč podle Georga.
Drogy nikdy nehráli součást kapely historie a teď je to jenom někdy alkohol. Vzhledem k jejich zaneprázdněnému plánu, sex není předmětem na americkém turné. Ani pro Toma, který říká, že je to i tak těžké být s někým v intimním vztahu v Evropě, protože jejich plány jsou v současné době plné.
I přes to ale mají dost zábavy na turné.
A jak moc vidí země, do kterých cestují:
Kvůli jejich plánům je těžké udělat procházky. Již v téhle době viděli dost evropských zemí. Nejsou zrovna ten typ lidí, kteří se zajímají o muzea a jinou kulturu. Kdykoliv, kdy mají volno, tak se snaží poznat město procházkou nebo sezením na slunci a pitím kafe.
O amerických fanoušcích:
Jsou ve šťastné pozici, že můžou poznat tolik fanoušků v USA díky Meet&Greet, což mají skoro denně. Na jejich prvním výletě v Americe byli pyšní na každého amerického fanouška, protože je to překvapilo. A velmi je zajímalo to, co jim fanoušci říkali.
O práci na novém albu:
Potřebují přestávku jakmile americké turné skončí. Již teď pracují na novém albu, ale jakmile se vrátí, tak se zamknout ve studiu - bez interview, tv show,... Potřebují být daleko od publika, aby se mohli soustředit na práci. Je tu mnoho novinek, které chtějí letos vyzkoušet. Většina nápadů na nové písně již je v jejich hlavách. Jako na Zimmer 483, kdy většina písní přišla ze zážitků z turné, což je inspiruje nejvíc. Bill říká, že cítí, že potřebují být pryč od publika a koncertů, protože nahrávání nového alba je velmi silné. Prý je pro něj těžké pracovat na nových věcech, když stále vystupuje se starými každý večer. Což dělá psaní textů na cestách docela složité. Potřebuje být někde v tichu a klidu, aby si vyčistil hlavu, než začne psát.
O hádkách v kapele:
Znají se velmi dobře, aby měli opravdové hádky. Bill říká, že může přesně říct, co například Georg cítí a na co myslí. A tak se můžou lehce hádkám vyhnout. Když se jeden z nich začne hádat, tak je to za nějakým účelem. Ví, jak se navzájem provokovat a někdy použijí hádky na uvolnění.
O věcech kolem jejich kariéry:
Když se mluví o tom, jestli se jim všechno nestalo moc rychle a jestli by na něco nechtěli víc času, Bill říká, že je to vlastně jejich vina, že nikdy neměli pořádnou přestávku. Že jsou již závislý na úspěchu a chtějí vždy víc a víc. Dělali a stále dělají mnoho chyb. Ale neopakují žádnou z nich. Chyby k nim patří a dělají kapelu takovou, jakou je.
O dovolené v tomto roce:
V tomto roce budou mít dva týdny volna, které stráví opět někde u slunce. S vydáním nového alba v příštím roce znamení dalších 300 dní turné (koncerty a propagace). Kromě těch dvou týdnů dovolené je velmi těžké si zařídit den volna. Dvojčata chtěli mít volno na narozeniny, ale díky jejich plnému programu to tenhle rok nebude možné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama