TOP-rozhovor

7. července 2008 v 16:09 | BillundTom |  Interviews
Pro mnohé je všechna tato hysterie bezdůvodná, ale pro fanoušky, kteří strávili hodiny bez spánku a mnoho hodin pod palčivým sluncem, se vše vyplatí! Německá kapela se vrací do naší země a není třeba mít oči dokořán, aby se zjistilo, zda se bude přijímána s otevřenou náručí!

Reportér: Někteří lidí, kteří jsou venku, jdou tady dva nebo jeden týden. Je nějaká kapele, kvůli které byste udělali to samé a jak se díváte na tento druh šílenství?
Tom:
Jsme s tím velmi spokojeni, samozřejmě. Ale musím říct, že není žádná kapela, pro kterou bych tohle udělal. Ale žena je to Jessica Alba.
Georg: Může být.
Tom: Lidé o ní tolik mluví. Ale jsem velmi rád, zvlášť po našem minule zrušeném koncertě, že lidé tady už čekají týden a to je velmi dobré.
Bill: Dá se říct, že jako kapela máme ty nejlepší fanoušky, jaké si jen můžeme přát. Věci z dneška se opakují a my jsme za to velmi šťastní.

Reportér: Přijeli jste ze Španělska. Dneska hraje se fotbal Německo proti Španělsku. Jak si myslíte, že to dopadne?
Bill:
Abych řekl pravdu, fotbalu moc nerozumíme a nejsme v něm dobří. A abych byl upřímný, nejsem velký fanoušek fotbalu. Samozřejmě přejeme hodně štěstí do Německa, ale nebude problém, když vyhraje Španělsko. Obě země jsou krásné, takže to není důležité.
Georg: Ale jsem si jistý, že Německo vyhraje!

Reportér: Naposledy se vám tu nevedlo, myslíte si teď "Oh, jdu tam, kde se mi stalo něco špatného?
Bill:
Ostatní už o tom mluvili. Byli jsme již v zákulisí a na paměti měli koncerty, které musely být zrušeny. Co se stalo, stalo se a je to pryč a jsem velmi šťastný, že jsem fit a mohu jít znova na scénu. A pokouším se nad tím už nepřemýšlet. Nemůžu zapomenout na to úplně, protože to byla nejhorší věc, která se mi stala a cítil jsem se kvůli fanouškům vinen. Ale dělá mi radost, že jsme se znova vrátili, ostatní taky přišli a dnes večer tak můžeme udělat koncert.

Reportér: Jsem unavení z hraní těchto písní, chcete psát nový materiál nebo je to každý den jiné? Chcete nám říct něco o vývoji nového alba?
Tom:
No, unaveni určitě nejsme. Georg přichází na naladění všech písniček dodnes, takže je to ok. Ale uvědomili jsme si, že je čas k přípravě nového alba. Neskládáme songy ve studiu, experimentujeme s novými věcmi, pracujeme a věci se vyvíjejí. Ale to je na Georga ještě příliš daleko.
Bill: No, s novým albem se snažíme dát všechno ze sebe, naše myšlenky, chodíme ven, abychom mohli pokračovat v kreativitě. Definitivně chceme jít s našim zvukem. Bez pochyb to bude i nadále Tokio Hotel, ale pokusíme se o některé nové věci. Máme mnoho nápadů, jsme ve tvůrčím procesu, probíhá to v našich hlavách. Každopádně nové album přinese překvapení.

Reportér: Co vás momentálně běží ve vašem iPodu?
Bill:
Uhm…To je těžké říct…Nové album Coldplay, bez pohyb. Myslím, že je to dost dobré a krom toho je tam všechno. Já se alespoň nebudu určovat na kapelu, rád si poslechnu dobré písničky a je to velká směs. Ale v tomto okamžiku je to definitivně album Coldplay.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama