TH: "Už ve škole jsme se takto oblékali"

2. července 2008 v 10:26 | BillundTom |  Lyrics - CZ
Němci vystupovali na Rock in Rio před tisíci fanoušky. 20minutos.es s nimi mluvilo 2 hodiny v backstage před začátkem. Bill ujišťuje, že je po operaci opět v pořádku.
Podrobně jsou stále více zvědaví, předavším zpěvák kapely, Bill. Kluci z Tokio Hotel s tiskem sdíleli několik minut před jejich působením na Rock in Rio. Ukázalo se, že Němci tady ve Španělsku vystupovali pro veřejnost poprvé.
Jsou fenoménem, který vleče tisíce následovníků, především dívky. Bill s tunou laku ve vlasech, francouzskou manikúrou, pěstující emo, který definuje velmi dobře styl kapely. Jeho dvojče bratr Tom s dredy. Jsou více upovídaní. Georg a Gustav zůstávají spíše v pozadí.


Motto Rock in Rio je pro lepší svět, děláte něco takového v praxi?
Bill: To je poněkud obtížnější, protože existuje mnoho věcí, které můžete udělat pro zlepšení světa. Festival je tak dobrý první krok.

Co si myslíte o španělských fanoušcích?

Bill: Máme z nich radost. Páteční koncert v Barceloně byl velmi pěkný a jsme si vědomi toho, že máme tady v Madridu fanoušky, kteří čekali hodiny, by nás mohli vidět.

Máte závrať, když myslíte na svoji kariéru?
Bill: Bylo tady hodně důležitých momentů, ve kterých jsme měli štěstí. Ale ještě potřebujeme čas na strávení, protože vše co jsme absolvovali, není pro nás všechny obvyklé. Například ten pocit je pro nás něco speciálního.

Je tohle oblečení denní?

Tom: Byli bychom rádi, ale není to možné. Ve škole jsme v tomhle chodili, ale když bychom teďka takto šli po ulici, poznali by nás. Chceme projít bez povšimnutí.

Bille, jaké je to po operaci?

Bill: Teď je všechno stejné jako předtím a jsem rád. To bylo cílem této operace. Byl to především nízký čas v naší kariéře a také osobní zkouška, která se mě velmi dotkla. Hodně nám bylo líto fanoušků a koncertů, které jsme neudělali. Pro zpěváka je největším strašákem operace hlasivek.

Jaké je to neustálé cestování?
Bill: Patří to k naší práci, kterou děláme tři roky téměř bez přestávky. Jednou za rok jedeme na dva týdny na dovolenou, to je to, co jsme chtěli.
Tom: My jsme ti, kteří stanovují termíny, kde a jak budeme jednat. Jsou tu okamžiky, ve kterých nejsme schopni více, nevíme ve kterém městě se budíme, ale patří to k tomu.

Máte peníze, slávu, ženy, co vás chybí?
Bill (směje se): Z těch věcí, které říkáte, přesto něco postrádáme…lidé si myslí, že jsme mladí multimilionáři, ale všichni jsme svobodní. Ale plníme si sny. Úspěch je jako droga, chcete stále více.

Jste si vědomi toho, že tento fenomén může rázem zmizet?

Bill: Samozřejmě. Ale začali jsme hrát před 5 lidmi, proto si ceníme toho, co máme. Očekáváme vše, protože vždycky můžou přijít jiné časy. Ale to je také motivace k pokračování.

Výsledek na Euro?

Gustav: 3-2 ve prospěch Německa.
Bill: Nejsme moc fanoušci fotbalu, ale přejeme Německu štěstí, i když nebudeme možnost to sledovat, protože máme zrovna v tu dobu koncert v Lisabonu. Takže těm, kterým nejde o fotbal, nás přijdou navštívit.

Bio: Tokio Hotel vznikli v roce 2001, před šesti lety byli objeveni v Magdeburku. Jejich součásti jsou dva bratři Bill (zpěvák) a Tom Kaulitzovi (kytara), basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer. Mají styl gotický rock, který oslnil tisíce fanoušků v Evropě. Nedávno zveřejnili svoji první desku v angličtině, Scream.
(c)http://tokio-hotel-de.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama