Koncert v Modeně & plány do budoucna

18. července 2008 v 15:09 | BillundTom |  Interviews
Předávání ocenění
Bill: Wow, válíme - dvojitá platina v Itálii za album Scream
Myšlenky Toma o novém albu
Tom: Chci hledat nové výšky a přiřadit songy k novým vlivům - ale nejprve musíme zjistit, jakým celkovým směrem se to bude ubírat.. Ale i já chci, aby lidi byli novým albem překvapeni. Při poslechu prvních songů by měli zjistit, že je to zvuk Tokio Hotel, takže prvních pár akordů může být trochu zavádějících.
Plánuješ změnit svůj vzhled?
Tom: Někteří lidi se mě už na to ptali - ale jsem takový dědeček, co se týče změny mého vzhledu. Nemůžu změnit způsob oblékání a účes, protože tak vypadám už do jedenácti. Za posledních sedm let mám stejné vlasy a myslím, že v celém mém životě jsem měl pouze tři různé účesy. Nejsem prostě jako Bill, který furt něco dělá se svými vlasy, jednou je má nahoře, pak zase dole. Je prostě soudržný kluk! Myslím tím každý účes, který mi vyhovuje. To je pravděpodobně důvod, proč je pro mě obtížné, vybrat jeden… Jsem pokažený výběrem
Užíváš si stále poslouchání vašich prvních dvou alb a hraní songů?
Tom: Jistě! Hrát songy živě je odpočinkové, protože je mám jako zpátky ve svých rukou. Dávám tomu více přednost, než novým písním. Věřím, že stejný postoj mám k mému vzhledu…prostě miluju staré věci. Mít nové album, novou produkci a dělat nové turné drásá nervy! Když teď vystupuju, jsem před koncertem nervózní, ale během našeho vystoupen jsem zchlazený. S novým albem a novou produkcí jsem nervózní 24 hodin, 7 dní v týdnu po celé turné.
Billova soukromá párty v Ženevě
Tom: Jen chci mít 5% Billovy energie…jen 5%! Bille…
Bill: Drž hubu a jsi se zchladit - jsi jen nervózní, protože je dneska koncert!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama