Jeden den (opravdového) života Billa Kaulitze

25. července 2008 v 17:51 | BillundTom |  Bill Kaulitz
13:46
Hlasité sténání se šíří autobusem. Zase si užívá s nějakou fanynkou - no, ano, prostě nádhera! Ale v každém případě to nemůže být Tom - ten sténá hlasitěji. Možná jeden z bodyguardů, který na oplátku slibuje dívkám vstup do backstage. A kde to vlastně jsme? Bulharsko? Francie? Itálie? Jenom jedna věc je jasná - jsme někde v cizině, kde alespoň dokážeme zaplnit haly.
14:05
To sténání je nesnesitelné. (To bude Georgovo sténání - nejspíš to s tím bodyguardem spletl.) Stejně jako moje reakce v zrcadle. A poslední láhev laku na vlasy je pryč. Pekelný den!
14:23
Deprese začínají. Tom se mi navíc právě posmíval, protože musím dělat další hloupé interview o lásce. O mé vysněné dívce. (Kdybych našel tvoji vysněnou dívku, potom bys mohl říct ahoj svým ostatním snům.) Blbec. A kromě toho? Proč dostal elegantní auto a já ne?! (Protože je chytrý kluk a ty jsi osina v zadku.) Možná bych si měl konečně udělat řidičák.
15:22
Do prdele! Do prdele! Do prdele! Pramen vlasů se zaseknul se stříbrným řetízkem a musel jsem to vytahovat. A lak na nehtech se trochu poničil. Jsem tak naštvaný, že je nezbytné si jít zakouřit cigaretu. (Hrozná neštěstí přichází jedno za druhým, ale náš Bill neztrácí kuráž! Opravdový chlap!) Ale naštěstí tu je záchod, fanoušci by o tom nesměli vědět. Protože jsem pro ně všechny příkladem. Před autobusem malé holky křičí: "Bille! Chci od tebe dítě!" a "Ukaž mi svoji bílou omáčku!" Ha, jako kdybych uměl vařit! A prodávají vůbec v zahraničí majonézu? (Vlastně křičely o jiné majonéze)
15:40
Se šíleným pohledem konečně přišel náš manažer. Mumlá něco jako: "Napsal se super hit!", "Americký trh" a "Světová nadvláda". Donutili nás si sednout do malé dodávky s neprůhlednými skly. Vypadá to, že někdo chybí. Ah, Gregor, oops, Georg. On je přece taky člen kapely. (Bodyguard šel na Gustava, ale Georg pokračoval se sténáním)
16:19
No, konečně něco! Vizážistka ze mě znova dělá člověka! Na dnešním programu je TV show. Bože, a já ještě ani nevím, kde to jsme.
18:15
Moderátor se nás ptá na otázky v jazyce, který mi nic neříká. Tom se s tím vůbec nezabývá, bez čekání na překlad, začíná jednoduše mluvit o těch 1425 holkách, se kterými měl sex. (v květnu 2008) Sakra, Gustav tady není. Nejspíš zůstal v dodávce. (Bodyguard dostal Gustava) Bože, musíme to natočit znova.
20:12
"Billy, je čas na podium!" Oh, zdá se, že dneska máme koncert. Kromě toho musím dokončit tenhle tenis s Tomem. Myšlenky o tomhle nemotorným kolegovi mě znova rozptylují. Fanoušci zpívají naše písně, naprosto to mnou pohnulo.
21:21
Obrovský bufet se zorganizoval v backstage. Ale jsou tu jenom nechutné věci jako krevety, kaviár atd. A já chci Happy Meal! Musím ovšem poznamenat, že jsem neodolal umu, ale bodyguard ke mně přiběhnul a vzal mi ho! (Nejspíš Georg a Gustav chtěli rum) Je tak cool být superstar!
22:36
Byl jsem zvolen jako druhá nejotravnější osoba v Německu a Tom si ze mě kvůli tomu dělá legraci. Idiot! Byl jsem tak naštvaný, že jsem si vytrhl několik vlasů. Nicméně musím být statečný a jít dát autogramy fanouškům. Křičí "Miluji tě!" tak nahlas, že mě z toho bolí uši. Doufám, že to není tinitus. Gustav už tu nemoc má a teď je tak směšný. (Chudák Gustav)
23:52
Neskutečně unavený, ale náš manažer má přání jít s námi do striptýzového klubu. Bravo a Bild tam budou taky. Budu muset dát nějaké bankovky do dívčích spoďárů, ale stále s tím váhám. (Ani tam neumí dát bankovku. Noční můra) Tom, přirozeně, to dělá s úsměvem. (Samozřejmě! Když hlavní konkurence je tupá)
01:22
Až v autobuse si vzpomínám: Sakra! Zapomněl jsem koupit lak na vlasy! Snažím se stále vzpomenout, kde jsme to dneska byli. Možná ve Francii - po celou dobu na mě lidi v tom striptýzovém klubu volali "Madam".
Tom - dívčí milovník
Vždy dredy
Tom, kytarista z Tokio Hotel, říká že je tu jenom jedna osoba, která s ním sdílí smysl: ta osoba je o deset minut mladší a jeho jméno začíná písmenem B. Zatímco Bill si dělá vlasy do velikosti XXL, Tom se stará o svoje dredy. Říká, že je pořád nosí v culíku a když chcete vidět jeho vlasy normálně, tak s ním musíte být leda ve sprše: když jsou mokrý, tak vypadají jako chapadla. Tohle ovšem nenechává beze snů tisíce fanoušků. Důvodem je to, že Tom je sex bomba z Tokio Hotel: osobně klame, že měl sex s mnoha fanoušky a dokonce se povídá, že strávil jednu noc s 25 dívkami. Tom je o deset minut starší než Bill a o 2 cm kratší, ale váhu mají stejnou. Jejich vkusy se ovšem liší. Tom říká, že měl mnoho rozdílných dívek, ale s žádnou z nich nestrávil víc jak jeden den. Měl sedm vážných vztahů, ale většinou byly založeny na touze.
Opravdový sex
S poměrem k jeho neuvěřitelné žízni po sexu, klame, že už je nemocný z takové frekvence a proto se omlouvá, že nosí sluneční brýle. Zkresluje to ty blůzy a krátké sukně. Taky uznává, že vždycky dosáhne toho, co chce a nikdy si nemusel dívku vybírat, protože si vždycky vybrala ona jeho. Nechal si dát piercing do rtu ve 14 letech. Rád sleduje akční filmy, chodí na párty a maluje grafity. Nikdy by nebyl schopný se obléct jako Bill, ani kdyby ho o to požádala Angelina Jolie. Má 19 kytar a to je vysoké číslo na 19letého kluka. Jedna další věc: jeho největším chtíčem je vstoupit do tmavé místnosti s Olsenkami.
Pravda o operaci, budoucích koncertech a albu...
- Bille, měl jsi nějaké problémy s hlasem. Jak se teď cítíš?
Bill: Všechno je v pořádku, děkuji. Operace proběhla velmi úspěšně, ale nejhorší bylo moje uzdravování. Musel jsem strávit deset dní bez mluvení, zpívání a smání. Ani jsem nemohl poslouchat muziku. Potom jsem strávil tři týdny v kompletním tichu kvůli mé rehabilitaci. Potom jsme jeli do Ameriky na propagaci anglického alba a odehráli několik koncertů. Teď je vše v pořádku. Každý je v pořádku.
- Kromě koncertu v Parc des Princes, jsou jiné koncerty v plánu?
Bill: Budeme mít turné po Evropě v července. Itálie, Španělsko, Skandinávie a východní země. Měli jsem tam být i před létem, ale většina koncertů byla zrušena a důvod už znáte. Nejspíš se po tomhle turné vrátíme do Spojených Států. A mezitím budeme nahrávat nové album, které vyjde na konci roku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama