10 000 hvězd pro Tokio Hotel

2. července 2008 v 12:50 | BillundTom |  Interviews
Překvapení pro Billa a ostatní na koncertě v německém Dortmundu. 10 000 hvězd pro Tokio Hotel: na jediný koncert v německém Dortmundu, kam přišlo 12 000 fanoušků, ti překvapili Bill a ostatní.
Při písní 1000 Meere se do vzduchu vynesly lesklé hvězdy: skvělý obrázek a krásná atmosféra v Dortmundské Westfalenhalle. Extra pro píseň "Wo sind eure Hände" fanoušci taky měli rukavice, se kterými na Billa, Toma, Georga a Gustava mávali.
Zpěvák Bill Kaulitz byl z tohohle nápadu překvapen a dokonce spontánně vzal jednu rukavici a nasadil si ji. Po své operaci hlasivek na jaře, je zpátky na jevišti. Vaše čtyři idoly můžete vidět, že jsou zase šťastní doma v Německu a hrají koncert. Speciálním vrcholem bylo, když Tokio Hotel hráli v Dortmundu poprvé "Geh" pro německé fanoušky. Na konci show byli Bill a Tom spolu a hráli přídavek, a taky bubeník Gustav měl bicí solo.
Několik týdnů před koncertem, tisíce fanoušků kempovalo u Westfalen, aby měli místo v prvních řadách, čekali v dešti a zimě, aby jim byli blízko. Krátce před začátkem byla vyhlášena trpělivost: nastaly problémy se zvukem a fanoušci museli čekat o další hodinu. I když pršelo...
Čtyři kluci z Tokio Hotel nyní před sebou mají Francii, Španělsko, Portugalsko a Itálii. Tokio Hotel jsou německým hitem. I Izrael a Spojené Státy dokonce zjišťují, že se mladí lidi začínají učit němčinu, aby mohli zpívat. To se zatím povedlo jen Rammstein.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Swjatoslaw Swjatoslaw | E-mail | Web | 1. března 2012 v 12:14 | Reagovat

No jasnýýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama