Německo vyhrává daleko od domova

30. června 2008 v 15:33 | BillundTom |  Interviews
S Georgem napravo, Tomem na levé straně, Gustavem vzadu uprostřed a Billem Kaulitzem, německá kapela Tokio Hotel nadchla španělskou veřejnost svými songy.
Publikum nadšeně čekalo na zahájení jejich živého vystoupení, aby mohlo křičet a vidět "Tokio Hotel" na podiu a dosáhnout tak hlavního cílu příchodu na tento festival.
Večer začal s "Break Away", jedním z jejich silných a energetických songů, doprovázen neuvěřitelným osvětlením a ohňostrojem, to také způsobily pro kluky autoritu.
Následuje singl "Final Day", píseň speciálně přeložená pro americké vydání jejich alba "Scream" s názvem "Oceans 1000" a potom překlad "Leb die Sekunde" změněný na "Live Every Second."
Mezitím se na podiu objevily i okamžiky, které se zaznamenaly oči všech přítomných: Bill zvedá obočí, Gustav silně mlátí paličkami, Bill Kaulitz má ruku na rameni svého dvojčete…
Poté následovalo "Love is dead", melancholický a emotivní song v angličtině, německy ho můžeme slyšet na jejich albu "Zimmer 483", další píseň je věnováno jejich fanouškům, že tady zůstanou na dlouho dobu: "We sterben niemals aus" v originále, potom "Scream", "Black", "On the edge", "Ready, set, go"…
Vrátili se po hodně dobrý okamžicích: Bill běží dopředu, aby vylil vodu na fanoušky v předních řadách, ukazuje svoje tetování hvězdy, Tom chodí z jedné strany podia na druhou, v je ze všech úhlů v blízkosti publika a dělá věci, ve kterých je něco více než hraní na kytaru, asi aby překvapil fanoušky o svým sexuálních praktikách.
Pokračuje se s "Geh", další bonus, který nikdo neočekávala, že uslyší živě, to opět zvýší u publika pozornost, dobré tempo, dobrá hudba, dobrý akordy. Pokračovalo se s "Don't Jump" , "Raise your hands", které si u fanoušků vyžádalo účast zdvižených rukou. Potom se vrátili k "Monsoon", jenž vyvolává mnoho slz, sladkou melodii s Billovým hlasem zpívající "and when I lose myself I'll think of you."
Kluci opustili podium, zmizeli na několik minut a potom ještě jednou přišli a doplnili kouzlo tohoto festivalu, který má ve Španělsku svou historii.
Takže to zakončilo "By your side", doprovázené konfetami a ohňostrojem, děkují a odcházejí s podia.
Alejandro Rodriguez.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama