Interview v Dortmundu

22. června 2008 v 16:33 | BillundTom |  Interviews
Moderátorka: Z Německa do Detroitu, z Magdeburgu do Manhattanu. Tokio Hotel udělali velký skok. Prozatím je kapela úspěšná po celém světě a můžete je vidět v mnoha cizích zemích než jen v Německu. Tenhle týden teenie rockeři, které před 3 roky vůbec nikdy neznal, mají jeden koncert v Německu.

Kluci z Magdeburgu drží glóbus velmi vysoko! To je fakt. Je jedno, jestli jsou ve Francii, Švédsku, Nizozemí, Izraeli, Rusku a teď také v Americe. Po celém světě je silný křik. Před třemi roky Bill, Tom, Georg a Gustav nikým nebyli, teď jsou hráči se zemí.

Bill: Nic není, jak to bylo.

Vyrostli jste v záři milionů lidí. Jaký je to pocit a kde je váš soukromý život? A pro fanynky velmi důležitá věc: Kdo má přítelkyni a kdo je stále volný?

Bill: Velmi rád bych se zamiloval, ale uvidíme co se stane.

Tokio Hotel jsou zpátky v Německu, spousta otázek. My máme exkluzivní odpovědi. Tento víkend je vše, já má správně být. Dortmundská Westfallen hala je naplněna 12.000 fanoušky. Po dlouhé době je to zase první koncert v Německu.
Protože kvůli operaci Billa byly všechny koncerty zrušeny. Naplno uzdraven jeli na jejich promo turné do USA. Američtí fanoušci jsou velmi šťastní a němečtí se obávají, že ztratí své idoly.


Tom: Jedna věc je jasná: Vždycky se vrátíme zpátky do Německa, abychom udělali koncerty.

Někteří zpěváci se v USA neprosadili, jako Robbie Williams. Tokio Hotel v několika minulých týdnech ukázali, že jsou úspěšní. Koncerty byly vyprodané. Obdrželi pozvání do talkshows. Nikdo tohle neočekával.

Bill: Pro nás je to úplně ztřeštěné, viděli jsme jak naše fotky visí na Times Square. Bylo to pro nás trošku děsivé, protože v reálu tomu pořád nevěříme. Pouze před 3,5 roky jsme stáli na podiu v Magdeburku a teď jsme tak úspěšní! Je těžké tomu rozumět.

Před 3 roky o Tokio Hotel nikdo neslyšel. Startovali jako "garážové kombo", poté následoval první rozhovor na školní půdě na téma "učitelé".

Tom: Jsou tu i takoví, kteří se ptají na podpis pro jejich vnoučata atak..
Bill: Jsou to pořád hrozní...

Tokio Hotel prodali k tomuto dni 5 milionu CD. Proč jsou Tokio Hotel tak úspěšní, jsme se zeptali fanoušků.

Co je to nejhorší, co jste tady s dcerou zažila?
Matka: To dlouhé čekání.

Jsi pyšná na svou matku?
Dcera: Ano, ano

Jak dlouho si myslíte, že tu ještě budete čekat?
Matka: Jde to rychle možná hodinu nebo půl hodiny.

Jsou milováni, ale také velmi pozorování. Například fotka kouřícího Billa na aftershow party….

Bill: Začínali jsme v 15cti, teď máme 18. Každý se mohl dívat, jak rosteme a jaké věci děláme. Děláme věci, které jsme dříve skrývali a to je naše šance. Mnoho věcí jsme skrývat nechtěli a hodně věcmi jsme nechtěli být zahanbeni.

Možná je to dobře a je to také část úspěšného života, který žijí. Jsou velmi autentičtí a jezdí všude po světě. A možná je to důvod, proč je pro kluky těžké, navázat vztah s jinými lidmi. Obzvláště u Billa je to osobní.

Bill: Uhmm, jsme stále svobodní. A když čas utíká, chcete mít někoho u sebe. Obzvlášť když jste pořád na cestách. Chci se zamilovat. Uvidíme, co se stane. Doufám, že to nebude dlouho trvat.

Zatímco Bill čeká na svou lásku, Tom si užívá cestování.

Bill: Francie je skvělá země a pro nás extrémně úspěšná. Máme tady skvělé koncerty. Nejlépe slavit můžete v Rusku, to je jasné. Jsou tam nejlepší kluby.
Tom: Nejlepší sex jsem měl opravdu všude po celém světě.
Bill a Georg: Ooahh.

Po jejich koncertu v Dortmundu jedou na koncert do Holandska a pak vystupují v Paříži a Barceloně. Kluci jsou hodně zaměstnáni. A samozřejmě nahrávají nové album. Kdy budou mít čas na přítelkyně je stále tajemstvím.
(c)tokio-hotel-de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama