„Někdy je toho všeho hodně“

21. listopadu 2007 v 18:31 | Emily |  Interviews
Bravo: Právě jste zase měli další koncert v Německu, sklidili jste cenu jako je MTV Europe Music Award - jak se teď máte?
Bill:
Jsem právě v nejšťastnější fázi celého roku. Že jsem vyhráli na EMAs, je pro nás něco šíleného. Fanoušci z celé Evropy pro nás hlasovali! Se ukázalo, že se tvrdá práce v tomto roce oplatila. Neboť upřímně řečeno, mi to nešlo po celou dobu zcela tak dobře.
Bravo: Oh, co se dělo?
Bill
: Byli jsme celou dobu jenom na cestách. Z jednoho města do druhého, z jedné země do druhé. Tolik jsme toho udělali. U toho se člověk trochu ztratí - raději bych byl častěji doma.
Bravo: Takže jste vyčerpáni?
Bill:
Jsou chvíle, ve kterých je toho všeho hodně. Nemůžu potom prostě dál. Ráno se probudím a myslím si: "Dneska se už nemůžu dívat do další kamery." Potom jsem vyčerpaný, nemám žádnou chuť vstát a chci ještě prostě dovolenou.
Bravo: Je v takových chvílích také stres mezi vámi v kapele?
Tom:
Jistě, stane se. Na našem velkém turné jsme byli spolu den a noc. Potom nechce člověk ty ostatní dál vidět. To se nám sice zřídka přihodí - ale každý taky potřebuje čas pro sebe. Obzvlášť když jsem byl během evropského turné nemocný. Poprvé v tomto roce jsem byl nachlazený - koncerty musely být odřeknuty.
Bravo: Smíte si udělat pauzu, když je toho na vás hodně?
Tom
: Jistě. Když chceme volno, potom ho také dostaneme. Ale jsem prostě totální workholici. Že se stáhneme zpátky se stává docela zřídka. Normálně jsem každý den na startu.

Bravo: Co vám pomůže proti stresu?
Bill:
Už rád bych měl někoho trvale na svém straně, někoho kdo by nebyl z kapely: přítelkyni. Od té doby, co je kapela jsem žádnou další neměl.
Gustav: Ano, taky bych se rád jednou zamiloval - především, když mi po koncertu můžu udělat masáž zad. (šklebí se)
Bravo: Kdy máte dovolenou?
Georg:
Na konci roku zase všichni odjedeme. Na nějaký malý ostrov někde na tomto světě. Tentokrát každý sám. Potom se člověk těší na ty ostatní - a zase nabereme sílu na rok 2008.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama