Making of "1000 Meere"+ překlad

2. listopadu 2007 v 20:25 |  Video
Gustav : Upřímně, vůbec netuším kde to jsme .
Komentátorka : Ale my víme ! Vše se tu dělo v přísném utajení . Na jednom izolovaném francouzském nádraží Tokio Hotel točili svůj nový klip "1000 Meere" . My je přitom exklusivně navštívili . I když jméno songu slibuje blízkost morka jsou čtyři kluci z Magdeburgu daleko od moří a oceánů . Jsou s kamerou na starém vlakovém nádraží .
Bill : Základní nápad byl jít před 1000 moří během 24 hodin . Nechtěli jsme to ale udělat v normálním stylu a tak jsme vymysleli jízdu vlakem . Tak jsme si řekli : okey potřebovali by jsme nějaký typ vlaku duchů .
Komentátorka : Nápad zní strašidelně ale vzkaz songu je velice romantický .
Bill : Song je o … o tom … o všem . Jen chceme pomoct a najít sílu věřit v lásku a vztah . A pak není nic co vás zabrzdí . Pak jdete přes 1000 moří . Pak uděláte všechno . Pak jedete vlakem duchů kolem celého světa .
Komentátorka : Samozřejmě museli Bill a ostatní udělat hodně záběrů do videa .
Tom : Já jsem se ušpinil . Musím skákat tady dolů . Dnes je ze mě brzdař .
Komentátorka : Ale Tom není jediný kdo musel dělat hrdinské scény .
Chlapík : Uděláme jednu fotku tady ? Ano ? A pak uvnitř .
Chlapík 2. :Chceme vidět jak to bude vypadat když skočíš .
Gustav : Předtím jsem dostal rychlé školení . Na akci podle Toma Cruise . Bude to vypadat dobře . Fantasticky . Tak až to bude lámat dívčí srdce .
Komentátorka : Ale fyzická síla není rozhodující pro natočení perfektního videa .
Bill : Potom uděláme aktuální záběry . Bude tu ještě hodně počítačové práce . Protože naneštěstí nemůžeme jet vlakem přes moře . Nejdříve jsme to tak chtěli ale nakonec jsme změnili plány . Chtěli jsme to udělat trochu jiné než ostatní . A tak se to bude dělat na počítači .
Komentátorka : Na konci dlouhého dne už je poslední "Buďte ve vlaku a rozjeďte to prosím ."
Bill : Natáčeli jsme jen vystoupení skupiny ve vlaku . Bylo to tam tak zaprášené, že jsme nemohli dýchat . Všechno tam bylo zamlžené a my měli pracovat se světelnými efekty pro pozdější práci na počítači . Všechno bylo rekonstruované pro nás, aby to vypadalo jako opravdový vlak duchů . Výsledek vypadá poměrně jinak, více historicky .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama