Bill: Slzy na podiu

14. listopadu 2007 v 17:53 | Emily |  Interviews
"Ich bin da, wenn du willst, ganz egal wo du bist! An deiner Seite, nur eine Weile, Du bist nicht alleine". Smutným hlasem a unikajícím pohledem stojí Bill Kaulitz (18) na podiu bruselské arény Forest National. Song "An deiner Seite" zpívá tak pohnutě a citlivě, že jeho oči lesknou. A taky hodně dívek v hale brečí, protože jsou tak dojaté. Ale ne jen tato samotná píseň jde Billovi k srdci - také jedinečná akce belgických fanoušků ho potěšila: Téměř všech 7000 lidí v publiku zvedlo během songu lepenkové štítky s logem TH do vzduchu. Jedinečná kulisa pro Billa, Toma, Georga a Gustava.
Druhá část Zimmer 483 Tour byla pro Tokio Hotel obhajovaný triumfální tah. Od října hráli 17 vystoupení ve velkých halách Evropy (v Lyonu před 10 000, před 5000 v Amsterdamu a v Paříži bylo 8000 fanoušků). Turné bylo pro Tokio Hotel opravdová horská dráha pocitů. Teko spoustu slz, potu a dokonce krve. Významná událost bylo samozřejmě vystoupení v Tel Avivu. Pro Billa a spol je to významný moment jejich kariéry, protože koncert německé kapely v Izraeli není žádná samozřejmost. Kolem 5000 fanoušků podepsalo kvůli tomu akci o vystoupení TH v Izraeli. Ale vystoupení zpočátku nepřineslo žádné dobré hvězdy: Při vpouštění fanoušků praskly zasklené dveře, kolem 20 dívek se zranilo a byly převezeny s krvavými ránami na rukou a nohou do nemocnice. Šok! Bill, Tom, Georg a Gustav už rozmýšleli o odřeknutí show, potom se ale rozhodli vystupovat. Toho nelitovali. Bill: "Jak 4000 izraelských fanoušků zpívalo s námi německé texty byla absolutní síla. Měl jsem během celého koncertu husí kůži!"
Zarážející: Také ve Francii, Itálii, Holandsku a Belgii chtějí fanoušci slyšet songy raději v němčině, místo angličtiny.
Tom: "Na konec hrajeme téměř jenom originální verze. Překlady jsme si mohly ušetřit".
V Lyonu se Tom zpotil, když se mu stala nepříjemnost s jeho kytarou: Z vysílače jeho Gibsona vycházely divné zvuky, protože vybily baterie. Náhle byla odmlka. Tom: "Naštěstí mi technici podali blesku rychle novou kytaru".
4.11. slavili Tokio Hotel potom velké usmíření s německými fanoušky na rozlučkovém vystoupení v Essenu. Mnoho příznivců bylo ale naštvaných, že pro ně TH v posledních měsících něco zřídka udělali. Ale žádný stopa zloby v Grugahalle: Bill, Tom, Georg a Gustav byli příjemně oslavováni.
Teď jde kapela na založenou dovolenou. Bill: "Budeme odpočívat na tajném místě a psát nové songy". Teprve v únoru chtějí TH zase restartovat. Mnoho fanoušků utěší nový singl "An deiner Seite" (vychází 16.11.) stejně jako Live DVD (vychází 30.11.). Bill: "V roce 2008 budeme k vidění zase hodně v Německu. Slibujeme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama