Tokio Hotel na TRL v Římě

7. září 2007 v 17:20 | Emily |  News
Review by Valina:
Lidi šíleli a křičeli kolem podia, všichni tam stáli a křičeli, brečeli a smáli se. Tokio Hotel se opozdili (Saki taky), protože v Římě je hrozná doprava...uvaděč byl velmi hysterický kvůli téhle situaci a když konečně dorazili, tak je okamžitě poslali na podium, aby všem dali, co chtěli: TOKIO HOTEL! Ještě předtím si ale museli upravit nástroje (tahle věc, ale udělala uváděče mnohem víc otravnějšího a ironického ve velmi velmi špatném směru) a potom zazpívali dvě písně: Ready, Set, Go a Monsoon. V angličtině!
Podepsali kytaru, která se rozbila v Monsoon videu pro charitu (už je na Ebay za víc jak 700 euro a je tam stále v aukci do 14.září)
Bylo krátké interview, kde mluvil Bill a Tom se opravdu pořád usmíval: Byli nadšeni všemi těmi lidmi a svým úspěchem v Itálii, v říjnu se vrátí na vystoupení v Miláně, zítra budou na Festivalbaru ve Veroně, řekli, že, ví velmi dobře, že známe perfektně každou jejich píseň, to poznali už při první návštěvě Itálie, všichni jsou svobodní, prázdniny strávili v Německu a taky neměli moc sluníčka, byl to skvělý čas...a pořád ty samé otázky a odpovědi...chudáci kluci pořád to samé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama