Fámy o Tokio Hotel

16. září 2007 v 10:34 | Emily |  Interviews
Jsou Bill a Tom ve skutečnosti rozhádaní?
Fáma: Často se vidí, že jsou twins od sebe odděleni, na společných fotkách nevypadají spolu šťastně.
Fakt: Bill a Tom si skvělé rozumí, nemají žádné rozpory. Oddělené cestování přišlo, protože Bill, jako zpěvák je častěji v nahrávacím studiu, aby nazpíval anglické songy. Na fotky z naštvaným obličejem by se nemělo příliš dávat. Každý má někdy špatný den.
TH už nebudou zpívat německy?
Fáma: Po velkém mezinárodním úspěchu jejich CD "Room 483", budou už jen anglické songy.
Fakt: Špatně! Další CD bude zase nahrané v němčině. Bill: "Plánujeme ale současné vydání mezinárodních verzí na stejný den!" Němečtí fanoušci si potom můžou najednou koupit obě varianty! Dle nahrávací společnosti je nový materiál na song ostatně ještě na práci. Po jejich francouzské tour chtějí jít TH zpátky do studia a udělat nové songy.
Jedou teď kluci do Ameriky?
Fáma: V červenci byla čtyřka v New Yorku a podepsali svoji první smlouvu na natočení desky. Singl "Monsoon" tam vyjde v říjnu, v listopadu mají TH tour v USA.
Fakt: V červenci byla čtverka v New Yorku, ale ještě nic není pevné. Rozhodnutí by mělo následovat v příštích týdnech. Jisté je: Bill&spol by měli začít v USA, a nebýt po dlouhé době v Německu k vidění. Zasvěcenec: "Byli by už blbí, když by zašli to velkého amerického trhu.
Bude brzy TH pítí?
Fáma: Bill&spol udělali s Pepsi smlouvu a pro rok 2008 se plánuje vlastní TH pití.
Fakt: Není to pravda! Tokio Hotel nemají žádnou smlouvu s Pepsi. Kluci si ale nechali podle jmen ochránit produkty, jako vlastní make-up, MP3 přehrávač, jakož i nápoje. Dobře možná že brzy dostanou drinky ve vlastí režii.
Zpívají TH v roce 2008 pro Německo?
Fáma: ARD nominovalo Tokio Hotel jako německého představitele pro Eurovision Contest 2008 v Bělehradu.
Fakt: TH byli na základě celoevropské popularity žhaví kandidáti na vítěze ESC. Ale na začátku roku 2008 se bude ještě rozhodovat, kdo se půjde za Německo. Bill & spol se k tomu ještě nevyjádřili. Online petice od fans podpoří možnou účast kluků: www.schickt-tokiohtel-zum-grandprix.piczo.com
Vydá Bill svoji vlastní módní kolekci?
Fáma: Bill měl nedávno na sobě vlastnoručně navrhnutou TH-bundu. Měl ji i na Comet. Teď bude bunda a další jeho navrhnuté věci brzy ke koupi!
Fakt: To je pravda! Billova černá mikina s potiskem hvězdy na zadní straně je co nevidět v TH fanshopu (na webu www.deutschrock.de/tokiohotel) k dostání. Ale další oblečení ještě nejsou na plánu. Bill: "Mám hodně nápadů, ale bohužel žádný čas, je uskutečnit!"
TH v roce 2007 nevystoupí v Německu?
Fáma: Kluci měli všechny vystoupení u nás zrušit a nejdříve v dalších roce budou zase k vidění!
Fakt: To je pravda jen z poloviny! Živé vystoupení v tomto roce dál nebudou. Ale alespoň tři data v TV jsou jistá: 22.9. zahrají na "Goldenen Stimmgabel" v Ludwigshafenu (vysíláno 30.9. na ZDF od 20.15) 18.10 jsou hosty na NICK Kids´ Choice Awards" v Bottropu a 1.11. vystoupí na MTV Europe Music Awards v Mnichově. Turné bude nejdříve zase na jaře 2008.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama