Bill bude zpívat francouzky!!

24. září 2007 v 17:35 | Emily |  Interviews
Aby zlepšili točící se úspěch a mezinárodní vývoj skupiny, znatelně v USA, Bill, Tom, Gustav a Georg na chvíli opustili Francii, ale jen co se vrátili zpět, je to lepší než předtím! Budou na jevišti v Paříži a Provence 10. a 29. října.
Jste zpět ve Francii.
Všichni: Ano a je to potěšení být zase tady!
Jak jste strávili léto?
Bill: V průběhu července jsme strávili v USA víc než tři týdny. Byla to zejména dovolená, ale taky jsme trochu pracovali.
Tom: Když jsme se vrátili, znovu jsme začali promo našeho alba Zimmer 483 v Evropě, hlavně v Itálii a Španělsku.
Gustav: Zbytek času jsme trávili doma, s rodinami, v okolí Magdeburgu. Nebyli jsme tam dlouho! Potřebovali jsme pořádnou přestávku a šanci relaxovat. Tak to je, protože jsme jeli non-stop od začátku roku.
Co jste dělali v USA?
Bill: První ze všeho jsme navštívili New York, vždycky jsme snili tam jet! Byl to ale pořádný šok. Amerika nemá s Evropou nic společného; všechno je tam jiné - tak velké, tak impozantní! Díky televizi bych přišel na hlavní nápady o USA. Ale nic, co bych si představil se nepodobalo zemi, ve které jsme byli. Pro mě byly tyhle prázdniny opravdový objev.
Tom: Pak jsme navštívili západní pobřeží a LA; slavné 'Město Andělů'. Tam jsme se setkali s týmem, který na nás bude pracovat - měl bych říct, na Tokio Hotel - aby nás dostali do USA.
Takže je to oficiální - chystáte se za Atlantik?
Gustav: Jednání s těmito lidmi v nahrávacím studiu Interscope šlo opravdu dobře. Tahle mašina je hotová a připravená. (smích)
Setkali jste se s jinými umělci v LA?
Všichni: Oh, ano!
Georg: Tom má k tomuto hodně co říct...(smích)
S jakou hvězdou jsi se setkal, Tome?
Tom: V Interscope kanceláři jsem se setkal s Nicole z Pussycat Dolls. Zamilovala se do mě na první pohled - byl to opravdový osud. (smích) O pár hodin později naše láska vyvrcholila ve společný vášnivý večer!
Bill: Tom přehání. Strávili jsme s Nicole Schrzinger památeční večer v LA, na její narozeniny. Nicole je opravdu milá dívka! Když slyšela, že jsme v LA, poslala nám pozvánku, aby jsme s ní strávili večer.
Georg: Zatímco Tom hltal Nicole očima, já jsem trávil čas s ostatními dívkami z Pussycat Dolls - bylo to opravdové potěšení (povzdechne si).
Jak se vám vůbec líbili američané?
Georg: Z velké části nebyli špatní - velmi vstřícní.
Tom: Abych byl nejupřímnější, spíše preferujeme francouzsky; jsou milejší, více trendy a více sexy než američanky. A to není vtip.
Pro váš návrat do Francie bude vaše říjnové turné památné.
Bill :To je pravda; tohle tour po Francii je pro život skupiny Tokio Hotel opravdová událost, opravdový úspěch. V některých ohledech to bylo ve Francii, kde začalo mezinárodní dobrodružství skupiny. Před rokem jsme zpívali poprvé ve Francii před 700 lidmi (Trabendo koncert 28.09.2006). V říjnu na nás přijde více než 80.000 fanoušků. Všechno je to prostě neuvěřitelné!
Jaká překvapení máte v záloze pro francouzské publikum?
Tom: Dali jsme do pořádku ty nejúžasnější věci pro pokračování Zimmer 483 tour, aby byly velkolepé. Nezklamat fanoušky, kteří už nás viděli živě, rádi bychom show obohatili - udělat ji vznešenou. Doufám, že ty nové věci, co přineseme do vystoupení budou mít žádoucí efekt. Ale to nebudeme vědět, dokud nebudeme na jevišti...
Drby šeptají o velkolepém překvapení.
Bill: A jsou správné. Dlouho jsem na tom pracoval. Je to práce kvůli speciálnímu dárku, směřujícímu jenom k franocuzským fanouškům; velmi přesná píseň, kterou umím zazpívat ve vašem jazyce./ve francouzštině/ (mrkne).
Bojíte se někdy zklamání vašich fanoušků?
Bill: Bez fanoušků bychom nebyli nic; díky nim existujeme. Vždycky jsme měli tohle na mysli; tenhle náklad, tuhle velkou zodpovědnost. Vždycky musíme našim fanouškům ukázat, že jsme hodni jejich pozornosti a zůstat profesionální a perfekcionisté při každé události. Přísahal jsem a někdy se bojím, že neděláme to nejlepší, co můžeme a že zklameme některé fanoušky. Od teď budeme více cestovat a nebudeme tak rychle dostupní, jak jsme byli.
Tom: Mezinárodní projekty pro Tokio Hotel nebudou povolovat, abychom byli tak hodně ve Francii, jak bychom si přáli. Ale počítáme, že nám naši fanoušci porozumí. V životě nejsme vždycky svobodní dělat vlastní rozhodnutí, hlavně když dojde na práci.
Jsou tu pověsti, že se stáváte primadonami.
Georg: Lidé si vždycky na něco stěžují a nikdy s tím neskončí. Osobně tomu nepřikládám žádnou pozornost.
Bill: Hodně pracujeme a vždycky ostatní respektujeme. Někdy, připouštím, jsme v dobré náladě, někdy ne. Ale to neznamená, že stáváme primadonami.
Tom: Žádání o chvíli ticha, než jdeme na jeviště, žádání mléka a hodně sladkostí na náš pokoj - to jsou naše jediné nároky jako 'hvězdy'.
Jaké jsou vaše projekty dopředu?
Gustav: Franocuzská tour běží v listopadu, pak budeme dělat promo v Německu a trochu skrz Evropu. Dále, to bude začátek roku 2008 a my začneme náš pochod do VB, USA a Japonska. Krátce, náš diář je opravdu plný!
Je třetí album na pořádku dne?
Bill: Pořád píšeme nové songy a melodie. Tohle léto jsme Tom a já byli obzvláště produktivní. Ale, i když hoříme nedočkavostí ukázat veřejnosti naši novou práci, je taky příliš brzo myslet na nové album. Náš čas je v příštích měsících tak zabraný, že nemůžeme věnovat čas posledním věcem ve studiu.
Tom: Ne nové album, ale DVD "Zimmer 483 Live - Na Evropské Tour" může fanoušky udělat šťastnými. Vydání je ve Francii plánované na 5. listopadu.
Co bude na tomhle DVD zvláštní?
Bill: S našim týmem jsme strávili hodně času ve studiu vymýšlením nových scén tohoto DVD. Můžete vidět skupinu na koncertě, samozřejmě, ale taky backstage. De facto, pro posledních pár měsíců jsme s sebou měli polo-stálý filmový tým. Hodiny jsme vyčleňovali nápady, aby zůstaly ty nejlepší.
Tom: Pro mě byl vždycky bonusový materiál na hudebních DVDs opravdová nuda. Takže, pro opravdový film, rád bych , aby věci byly veselé a dynamické. Fanoušci nás mohou následovat v průběhu 'opravdového' dne.
Pohled z výletu z New Yorku.
Bill: Wahooo bylo to první slovo, co jsem řekl při přijíždění na Manhattan! Ty budovy jsou tak obrovské; nemohl jsem uvěřit svým očím. Cítil jsem se jako dítě ztracené v hračkářství. Stejně jsem byl omráčený animacemi na Times Square, slavná oblast muzikálních komedií. A samozřejmě jsem zbožňoval mýtickou 5. Avenue a tamní nespočetné obcody.
Tom: Bylo to neuvěřitelné potěšení projít si město. Je to tak různorodé! Z jedné cesty na druhou, přepínáte mezi velmi rozdílnými prostředími. Taky jsem byl šokovaný z Ground Zero; tento obrovský, prázdný prostor v srdci města, vytvořený útokem 11.září. Když jste na tom místě, opravdu chápete kolaps dvojčat.
Zdroj: FR Dream' up č.41 září/říjen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama