23.9.07 RTL Bill: Ich bin nicht schwul (video)

24. září 2007 v 19:09 | Emily |  Video
PŘEKLAD:
Tokio-Bill a jeho sexuální orientace.
Když včera přijeli večer Tokio Hotel na udávání Goldene Stimmgabel a procházeli se po červeném koberci, fanoušci křičeli víc než obvykle. Chtěli snad křičet kvůli špatné gay pomluvě kolem Billa. Byla to pomluva týdne. Bill z Tokio Hotel dává přednost klukům. To napsal francouzský časopis Voice. Zpěvák to sám přiznal na internetové stránce. Včera večer Bill konečně na tohle řekl své.
Bill: Věřím, že to říkám už po 10 000-sté. Ale rád to řeknu znova. Nevěřte všemu na internetu. Byla to internetová pomluva. Slyšel jsem, že někdo byl online a vydával se za mě. To se stává často. Proto vždycky varujeme a říkáme: Ok, my jako kapela jsme jenom na ohlášených chatech, když je to domluvené a jenom jako Tokio Hotel jako kapela. Nikdo z nás osobně na žádné osobní stránce.
Celý týden byl Bill potichu kolem toho jestli je homosexuál. Tisícům dívek to začalo vrtat hlavou. Teď už budou spát klidně.
Bill: Ne, nejsem gay. A bylo by to takové plýtvání, kvůli těm krásným holkám v první řadě. Ne, nejsem gay.
Ale jak se přišlo na tuhle pomluvu?
Tom: Věřím, že je tu tak 5 milionů lidí na internetu, kteří tvrdí, že jsou Bill a tom z Tokio Hotel. Nemáme žádné osobní myspace profily. A píší tak divné věci. Tahle gay pomluva je opravdu eh...
Ross: Bill je vlastně zajímaví osobnost. Nezáleží jestli je gay nebo ne. Fanoušci ho milují. Proč? Díky jeho výstřednímu vzhledu. Protože má super vlasy a...a...a..je naprosto jiný. Samozřejmě, každý může říct: Ok, ale má ženskou část a nalakované nehty a má ženské tělo, protože je velmi hubený. Ale stále je...je...Myslím, že je zajímavý! Miluji to. Získává si tolik lidí. Pro mladé fanynky je to opravdu něco hrozného, když někdo kdo je pro ně jako idol se najednou ukáže jako gay a ta, znamená to, že je míň dostupný. To je pro fanoušky těžké. Ale podle mě, já jsem vděčný. fanoušci mě milují takového, jaký jsem. A když to přišlo, všichni byli: Oh, my to věděli.
Když vyděláváte peníze v showbyznysu, musíte se velmi profesionálně smiřovat s věcmi, které jsou otravné. To se Bill a kluci naučili, když dostávali cenu Goldene Stimmgabel za Rock International. Jejich soukromý život je hold součástí práce. A s takovými pomluvamy, musí být nad věcí.
Bill: Věřím, že je to opravdu jenom něco...neslyšíme o všem. A mezitím...vy to slyšíte všude a tak, ale nás už se to tak nedotýká. Je to opravdu jako...jdete si někam sednout, někdo o vás chce něco vědět a vy o sobě řeknete něco krátkého. Není to opravdu pro nás taková věc.
Takže Bill není gay. Pro něj tohle skončilo. A další pomluva, velmi čerstvá, která přišla včera, s ní taky zpěvák sdílel svůj názor.
Bill: V posledních dnech jsem toho opravdu slyšel hodně. Že mám konečně přítelkyni a tak. Ehh...to taky není pravda. Jsem pořád svobodný. A nikoho nemám nebo tak. A myslím, že bych to nedržel jako tajemství, kdybych měl přítelkyni a byl zamilovaný, kdybych měl přítelkyni tak bych to...řekl. Ale stále jsem svobodný.
Dokonce i když přišlo, že má přítelkyni nebo jiný pomluva, fanoušci se s tím nezabývali, říká Bill.
Bill: Věřím, že fanoušci už to tak taky neberou. Zvykli si na to. Někde je nějak něco jinak a všichni lidé něco říkají a tak. A oni už vědí hodně o těhle věcech za tu dobu, jsou už s tím v pohodě a pro nás to taky není nic velkého.
I kdyby byl měl dvojí tvář, jestli je v soukromí gay, je to stále jeho věc. Jeho dívčí fanynky za něj budou stejně křičet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama