VNS - jak to probíhalo

28. srpna 2007 v 19:51 | Emily |  News
Ahojky sobotu sem byla na narozeninovém srazu bylo to moc super a jelikož nemám čas vám to vše vypisovat so se dělo tak tady to máte z pohledu Andy,která to napsala na CZ fanklub.

Tak to máme za sebou. O čem je řeč? Máme na mysli už druhý narozeninový sraz k narozeninám Billa, Toma a Gustava, který se konal v Praze při příležitosti Schrei party na založení českého fanklubu skupiny Tokio Hotel. V první řadě vám strašně moc děkujeme, protože bez vás by to prostě nešlo. Ale teď už zpět k VNS 2.

Akce začala s malým zpožděním, ale začala a to je hlavní :-). Klubem se rozezněla písnička Schrei. Když se pro začátek všichni vyřádili, ředitelka fanklubu Kaien představila organizátory. Potom začala dá se říct že volná zábava s hudbou. Kdo si myslel že budou hrát jen TH, byl na omylu. K slyšení byli i songy například od Nevada Tan, LaFee, My Chemical Romance, Green Day, Billy Talent, Samyho Deluxe atd.

Jako první soutěž přišlo na řadu kreslení členů TH se zavázanýma očima. Zůčastnilo se jí 14 lidí. Cena za první místo byla podložka pod myš.

Po soutěži se opět spustila volná zábava a v klubu zavládla bláznivá nálada. Asi patnáct minut před další soutěží Kaien oznámila, že soutěž se bude týkat scének na písničky TH. Celkem se zůčastnili čtyři skupinky a mohli jste vidět scénky na In die Nacht, Spring nicht a dvakrát Reden. Odměnou za první místo (Reden) byli samolepky. Následovalo pár písniček a scénka organizátorů.

Dali jsme si chvíli pauzu a pokračovali. Tentokrát jsme zapracovali na překvapení pro kluky? aby z toho taky něco měli :-) Mezitím, co si venku udělali sraz fanoušci twincestu, jsme začali dávat dohromady mapu ČR a fotky? Rozdělení fans podle měst nám sice dalo trochu zabrat, ale nakonec jsme to s přehledem zvládli.

Když byla mapa hotová, vyklidilo se podium a vrhli jsme se na další dvě soutěže ? účes ala Bill a narozeninové čepičky. Soutěže o nejpovedenější napodobeninu Billova účesu se účastilo šest dvojcí. Vždy jeden ?Bill? trpělivě seděl na židli a jeho "stylista" tvořil účes. A výhra??? Puzzle s TH.

Ať jsme chtěli nebo ne, čas letěl až moc rychle a před námi byla poslední půl hodinka. Perličkou bylo spontánní vystoupení v podání některých organizátorů , kteří napodobovali Tokiáky ? Endivie (Bill), Andy (Tom), Annie (Georg) a Prokynda (Gustav) - celkem to byly 4 písničky: Übers Ende der Welt, Durch den Monsun, Schrei + Ich brech aus.

Čas vypršel :-( ? uklidili jsme klub ? venku udělali hromadné focení a většina lidí odjela směr Václavák.

Tohle je malé shrnutí VNS 2. Ještě jednou všem děkujeme? byli jste úžasní? Vytvořili jste skvělou atmosféru a za to děkujeme. Moc to pro nás znamená.
Váš Fanklub Team

P.S.: Uvidíme se na dalším srazu ;-)

Napsala: Andy
(fotky najdete na www.tokiohotel-fanklub.cz v rubrice galerie)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama